CHP grup toplantısı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?

CHP grup toplantısı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleşecek olan CHP Grup Toplantısı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda merak ediliyor. İşte ayrıntılar.

Gündemi oldukça yoğun olan CHP Grup Toplantısı için beklenen zaman geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son toplantıda cumhurbaşkanı adaylığı konusunda çarpıcı ifadeler kullanmış ve ' Ya bana katılın ya da yolumdan çekilin ' ifadesini kullanmıştı. Bu açıklamanın ardından Kılıçdaroğlu'nun adaylığına kesin gözüyle bakılırken şimdi ise gözler mayıs ayı CHP Grup Toplantısı'na çevrildi.

CHP Grup Toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak?

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Grup Toplantısı 17 Mayıs 2022 Salı günü saat 13.00'de yapılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gündeme dair önemli değerlendirmeler yapacak. Son olarak geçtiğimiz günlerde CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun hapis cezasının onanması ardından hareketlenen CHP, bugün yapılacak grup toplantısında da bu konusu ele alacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kııçdaroğlu'nun konuşmasında Canan Kaftancıoğlu, Aynur Doğan'ın konserinin yasaklanması, enflasyon, hayat pahalılığı ve mülteciler gibi konuların ele alınması bekleniyor. Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kendisine açılan 500 bin liralık tazminat davası hakkında da konuşma yapacağı öngörülüyor.

CHP Grup Toplantısı nasıl izlenir, hangi kanalda?

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Grup Toplantısı, Halk TV ü-üzerinden canlı yayınlanacak. Ayrıca CHP'nin sosyal medya hesapları üzerinden de canlı yayın açılması ve tüm toplantı yayına açık bir şekilde servis edilecek.

Emlak365.com