Demet Akalın Sözünü Tuttu, Yangında Evi Yanan Yaşlı Kadının Evini Yaptırdı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde orman yangını nedeni ile evini kaybeden Fatma Teyze'nin görüntüleri yürekleri dağlamıştı. Demet Akalın sözünü tuttu!
Demet Akalın Sözünü Tuttu, Yangında Evi Yanan Yaşlı Kadının Evini Yaptırdı

Pop müziğin sevilen isimlerinden Demet Akalın sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabını en aktif kullanan isimlerden biri olan Demet Akalın Antalya'nın Manavgat ilçesinde meydana gelen orman yangını nedeni ile evi küle dönen ve görüntüleri yürekleri dağlayan Fatma Teyze'ye ev sözü vermişti.

Aradan geçen kısa sürenin sonunda Demet Akalın sözünü tuttu ve Fatma Öksüzoğlu'na ev yaptırdı. Orman yangını sonrasında küle dönen evinin bahçesine atılan yatak üzerinde uyuduğu görüntüleri ile izleyenleri göz yaşına boğan Fatma teyze evine kavuştu.

DEMET AKALIN SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN YARDIM ÇAĞRILARINI DUYURMUŞTU!

Yapmış olduğu yazım yanlışları ve takipçileri ile mesajlaşmaları ile sık sık gündeme gelen Demet Akalın sosyal yardım kampanyalarında da her zaman ilk sıralarda yer almaya devam ediyor. Manavgat'ta meydana gelen orman yangını nedeni ile evini kaybeden Fatma Teyzenin görüntülerini izleyen Demet Akalın sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile ev sözü vermişti.

Demet Akalın Sözünü Tuttu, Yangında Evi Yanan Yaşlı Kadının Evini Yaptırdı

Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan her türlü yardıma destek veren Demet Akalın aynı zamanda açılan yardım hesaplarına da yüklü miktarda para yardımında bulunmuştu. Yaralarını sarmaya çalışan vatandaşlara destek veren Demet Akalın Fatma teyzenin evini kısa sürede tamamlanmasını sağlarken evin son halini de yine sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Ünlü sanatçı son dönemde Afganlıların ülkeye girdikleri görüntülere vermiş olduğu tepkiler ile konuşuluyordu.