Gamze Bodur Kimdir, Neden Tutuklanması İsteniyor, Ne Oldu?

Twitter'da kısa süre içerisinde gündem olan Gamze Bodur'un tutuklanması isteniyor. Gamze Bodur kimdir, neden gündem oldu, tutuklanmasının istenmesinin sebebi ne?

Gamze Bodur Kimdir, Neden Tutuklanması İsteniyor, Ne Oldu?

Gamze Bodur, bir anda Türkiye gündeminde yer edindi ve Twitter üzerinden çok sayıda tweet atıldı. Twitter'da tutuklanması için atılan tweetler sonrasında Gamze Bodur'un kim olduğu, neden bir anda gündem olduğu ve neden tutuklanmasının istenildiği de merak konusu oldu. Gamze Bodur hakkında tüm detaylar.

Gamze Bodur kullanıcı adlı sosyal medya hesabından bugün yapılan paylaşımlar sonrasında bir anda Türkiye gündeminde yer aldı. Twitter'da pek çok kişi Gamze Bodur tutuklansın etiketi ile tweet atmaya başladı. Gamze Bodur isimli hesabın sosyal medya platformu üzerinden yaptığı yorumlar kısa sürede yayıldı. İşte o paylaşımlar.

GAMZE BODUR'UN FACEBOOK PAYLAŞIMLARI

Gamze Bodur Kimdir, Neden Tutuklanması İsteniyor, Ne Oldu?

"Hulusi rehin alınırken direndi ise kac sehit var o zaman catismada.. diyelim rehine oldu kurtarılırken kaç sehit var.. rehine operasyonu nerde. Savci elim kiraz 2 teroristin elinden kurtulamadi da abd senden korktu kacti rehineyi de korktu birakti. kendin gürcü casusu emine arap casusu merve kavakci gürcü casusu devlet bahçeli ermeni casusu orgain fethullah gulen de ermeni casusu ve darbede ikiniz ortaksiniz. Erbakan hirsizdi devleti soydu 20 yildir Turkiye yi iki kere iflas ettirdin hizmetin yok. Gezi olayini sen planladin yabanci yatirimcilar kacti ulkeyi araplara pkk ci ulkelere hdp ye pkk ya sattin. Dış güçler hep vardi sen hirsizsin darbe ile Türkiye yi mahvettin milletini böldün parcaladin herkes birbirini kafir vatan haini terörist ilan etsin ben zengin olayim vatan kurtaran kahraman olacagim dedin ve yaptin."

GAMZE BODUR TUTUKLANSIN ETİKETİ İLE YAPILAN PAYLAŞIMLAR

Gamze Bodur isimli kişinin Facebook hesabından yaptığı paylaşımların ardından Twitter'da çok sayıda kullanıcıdan Gamze Bodur tutuklansın etiketi ile yorum ve tepki geldi. O paylaşımlardan bazıları şöyle: " Erdoğan'ı, Süleyman Soylu'yu, Devlet Bahçeli'yi, Hulusi Akar'ı, rahmetli Erbakan'ı sevmeyebilirsiniz anlarım; lakin bu kimseye sırf birini sevmiyor diye hakaret ederek iftira atma hakkını vermez! Haddini bil hadsiz ! GAMZE BODUR TUTUKLANSIN Naci Ağbal, Selçuk Ural Çorum

Gamze Bodur Kimdir, Neden Tutuklanması İsteniyor, Ne Oldu? - Resim : 2

Hadsizin teki çıkıp bu ülkenin Seçilmiş Cumhurbaşkanına Terörist diyebiliyor, Ben ülkemde böyle bir Özgürlük istemiyorum!!!

Herkesten bu taga mutlaka destek olmasını istiyorum. Attığı iftiraların ettiği hakaretlerin ardı arkası yok. Eleştiri ile hakaret arasındaki farkı öğreneceksiniz"