Güldür Güldür'de Nureddin Nebati Skeci Neden Yayımlanmadı? Show TV'den Açıklama Geldi

Güldür Güldür'de Nureddin Nebati Skeci Neden Yayımlanmadı? Show TV'den Açıklama Geldi
Show Tv'de yayınlanan Güldür Güldür programının fragmanında yer alan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati skeci yayımlanmadı. Show TV'den skecin neden yayınlanmadığına ilişkin açıklama geldi.

Güldür Güldür Show'un fragmanında ekranlara gelen Bakan Nureddin Nebati skeci bir süredir gündemde. Geçtiğimiz gün yayımlanan fragmanda Bakan Nebati'nin taklidi yapılıp gündem olan sözlerine yer verilmişti. Cumartesi akşamı 20.00'da yayınlanması beklenen Nureddin Nebati skeci yayımlanmadı. Güldür Güldür Nureddin Nebati skeci neden yayımlanmadı? Show TV'den açıklama geldi.

Show TV^'nin sevilen eğlence programlarından Güldür Güldür, her hafta yeni bölümleri ile izleyicilerle buluşuyor. En son yayımlanan 305. Bölümden evvel fragmanlarda, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin skecine yer verilmişti. Aziz Aslan'ın canlandırdığı Nureddin Nebati, sorulan soruya: “Bankacılık sektörü ilgi alanım, iki tane kredi kartım var benim ya!”, “Türk lirası daha fazla değer kaybedemez, dibini gördü. Durdu burada” gibi cevaplar vermişti. Fragmanda yer alan bu skecin neden yayımlanmadığı merak konusu oldu.

Güldür Güldür'de Nureddin Nebati Skeci Neden Yayımlanmadı? Show TV'den Açıklama Geldi

Yayımlanan bölümde Bakan Nureddin Nebati'ye ilişkin skece yer verilmedi. Sosyal medyada yorum yapan kullanıcılar, programda sansür uygulandığını gibi iddiaları gündeme getirdi. Bakan Nebati'ye ilişkin skecin neden yayımlanmadığı merak edilirken Show TV'den açıklama geldi.

SHOW TV YÖNETİMİNDEN AÇIKLAMA GELDİ
Show TV yönetimi tarafından yapılan açıklamada, son bölümün yayımlandığı haftanın bayram haftası olması nedeniyle reytinglerin düşük olduğunu bu nedenle skecin bu hafta yayımlanacağını duyurdu. Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Show TV yöneticileri ile sansür iddialarına ilişkin konuştuğunu ve yönetimin neredeyse yarısının tanıtımda yayımlandığı bir skecin sansürlenmeyeceğini, en başta tanıtıma koyulmayacağını ifade etti.

Emlak365.com