İhanet Dedikodularına İnat Birlikte Görüntülendiler

45 yaşındaki ünlü oyuncunun yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu, kendisinden 20 yaş genç sevgilisi Feyza Aktan'ın hamile kalması üzerine, çift evlenme kararı almıştı. Geçtiğimiz hafta Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı ile bir sitede görüntülerinin yayınlanmasının ardından yasak aşk iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü ve çiftin ilişkisinin akıbeti merak konusu olmuştu.
İhanet Dedikodularına İnat Birlikte Görüntülendiler

45 yaşındaki ünlü oyuncunun yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu, kendisinden 20 yaş genç sevgilisi Feyza Aktan'ın hamile kalması üzerine, çift evlenme kararı almıştı. Geçtiğimiz hafta Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı ile bir sitede görüntülerinin yayınlanmasının ardından yasak aşk iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü ve çiftin ilişkisinin akıbeti merak konusu olmuştu.Buse Narcı yaptığı açıklamada görüntülerdekilerin kendileri olduğunu kabul etmiş fakat kamera kayıtlarıyla oynanarak farklı zamanlarda aynı yerdeki görüntülerin birleştirildiğini savunmuştu.Bir yarışma programıyla ünlenen eski sevgili, Özcan Deniz ile bir yıldır görüşmediklerini belirterek "Ortada hamile bir kadın var ve kendimi onun yerine koyuyorum, kim bilir ne durumdadır?" demişti. Özcan Deniz de benzer bir açıklama yaparak instagramda yaptığı paylaşımda görüntülerin montaj olduğunu ifade etmişti.Hakkında çıkan haberlerin tamamen asılsız olduğunu ve basın mensuplarının bu haberlere itibar etmemesini istemişti.

İhanet Dedikodularına İnat Birlikte Görüntülendiler

Açıklamaların ardından gözler Özcan Deniz'in altı aylık hamile nişanlısı Feyza Aktan'a çevrilmişti.Özcan Deniz ile Feyza Aktan çiftinin yaşadığı ilk kriz bu değildi. Özcan Deniz'in başrolünde oynadığı Öteki Taraf filminin galasına daha önce adının aşk dedikodularına karıştığı oyuncu Afra Saraçoğlu'nun katılması ile Feyza Aktan'ın kıskançlık krizleri yaşadığı iddia edilmişti.Feyza Aktan cephesinde durum merak edilirken, dün Etiler'de bir mekanda çiftin yemekte görüntüleri yayınlandı.Yayınlanan görüntülerde objektiflere gülümseyerek poz veren çift yaşananları geride bıraktıklarını göstererek her şey yolunda mesajı vermiş oldu.İstanbullu Gelin dizisinde başarılı performans sergileyen ünlü oyuncu bu krizi de böylece atlatmış oldu.

İhanet Dedikodularına İnat Birlikte Görüntülendiler

Feyza Aktan'ın hamilelik döneminde evlilik hazırlığı stresi yaşamaması adına evlilik tarihini bebeğin doğumundan sonraya bırakan çift 10 Kasım'da Paris'te nikah masasına oturmayı planlıyor Her fırsatta baba olma arzusunu dile getiren başarılı oyuncu, Feyza Aktan'ın hamile olduğunu öğrendiğinde evlenme kararı alarak sevgilisine 250 Bin TL değerinde tektaş hediye etmişti.25 yaşında olan İstanbul doğumlu Feyza Aktan aslen Antalyalı ve İnstagramda bir model edasıyla verdiği pozlarla göz dolduruyor.Özcan Deniz yakın zamanda bebeğin cinsiyetini açıklamıştı.Yaşanan krizleri geride bırakarak ilişkilerini yoluna koyan çiftin ilkbahar mevsiminde bir oğulları olacak.