İstanbul'da İş Dünyasını Şok Eden Cinayet! Önce Kızını Öldürdü Sonra Kendi Canına Kıydı!

İş dünyasını sarsan bir cinayet meydana geldi. 14 yaşındaki kızını öldürdükten sonra intihar eden iş insanı Cüneyt Yılmaz arkasında 6 sayfalık bir mektup bıraktığı iddia edildi.
İstanbul'da İş Dünyasını Şok Eden Cinayet! Önce Kızını Öldürdü Sonra Kendi Canına Kıydı!

İstanbul Bahçeşehir'de dün oldukça şaşkınlık bırakan bir cinayet gerçekleşti. İş dünyasının çok yakından tanıdığı isimlerden olan Cüneyt Yılmaz heniz açıklanmayan bir nedenle 14 yaşındaki kızı Zeynep Yılmaz'ı öldürdü. Cüneyt Yılmaz bu cinayetin ardından ise 6 sayfalık bir mektup yazdı. Ardından ise tabancayı kendisine çeviren Cüneyt Yılmaz ateş ederek intihar etti.

EVE GELDİ HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

Yılmaz ailesi için şok edici bu olay Cüneyt Yılmaz'ın öğretmen olan eşi Serap Yılmaz'ın eve gelmesi ile ortaya çıktı. Eve girince hem kızını hem de eşini yerde cansız yatarken gören talihsiz kadın büyük bir şok geçirdi. Sinir krizinin ardından kendisine gelen Serap Yılmaz polisi arayarak yardım istedi. Polis ekipleri olayın meydana geldiği eve gelerek inceleme yapmaya başladılar.

Polislerin incelemesinde baba ve kızın hayatlarını kaybettiği tespit edildi. Cenazeler otopsi yapılması için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Otopsinin ardından ise yakınları tarafından bugün cenazeleri Adli Tıp Kurumu'nda teslim alınan baba kız Büyükçekmece'de toprağa verildiler.

6 SAYFALIK MEKTUP İNCELENİYOR

Oldukça üzücü olan bu olayın ardından sır perdesini aralayacağı tahmin edilen Cüneyt Yılmaz'ın bıraktığı 6 sayfalık mektup polis tarafından incelemeye alındı. Yürütülen soruşturma sonucunda cinayetin de intiharın da nedeninin ortaya çıkacağı bildirildi.

Cüneyt Yılmaz'ın iş dünyasında oldukça tanınmış bir isim olması meydana gelen bu olaya dair merakları da arttırdı. İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Faik Yılmaz'ın oğlu olan Cüneyt Yılmaz'ın yaklaşık 5 yıldır psikolojik tedavi gördüğü iddia edildi ama bu iddialar henüz doğrulanmadı.

Polis ekipleri olaya dair soruşturmaya devam ediyorlar. Cumhuriyet Savcılığı ile koordineli bir şekilde yürütülen soruşturma kapsamında ilerleyen günlerde kamuoyunun bilgilendirilebileceği belirtildi.