John Travolta Satıyor: 4 Milyon Dolar Ödeyen Yeni Sahibi Olacak!

Hollywood'un en çok kazanan yıldızları arasında yer alan John Travolta süper lüks malikanesini dudak uçuklatan fiyatla satışa çıkardı!
John Travolta Satıyor: 4 Milyon Dolar Ödeyen Yeni Sahibi Olacak!

Geride bıraktığımız sene içerisinde 29 senelik hayat arkadaşı Kelly Preston'ı kaybeden dünyaca ünlü aktör John Travolta evini satışa çıkarmaya karar verdi. Muhteşem manzarası ile hemen deniz kenarında yer alan lüks malikane için Travolta süper lüks malikanesine 4 milyon dolar değer biçti.

Hayat verdiği unutulmaz karakterlerin yanı sıra renkli kişiliği ve örnek aile babalığı ile de Hollywood'un en sevilen ünlüleri arasına girmeyi başaran John Travolta dünyanın en çok kazanan oyuncuları arasında bulunuyor.

2017 SENESİNDE 3 MİLYON DOLARA SATIN ALMIŞTI!

Hollywood'un en yakışıklı aktörleri arasında gösterilen 67 yaşındaki John Travolta 2020 senesinin Temmuz ayında eşini kaybederek büyük bir darbe almış, yaşadığı sıkıntılı dönemde evine kapanmayı tercih etmişti.

John Travolta Satıyor: 4 Milyon Dolar Ödeyen Yeni Sahibi Olacak!

Eşi ile beraber yaşadığı evi satmaya karar veren John Travolta 2017 senesinde 3 milyon dolar ödeyerek satın aldığı evi 4 milyon dolar fiyatla satışa koydu. Toplamda 1.2 dönüm büyüklüğe sahip olan özel sahil arazisine kurulu bulunan süper lüks malikanede pek çok ultra lüks özellik bulunuyor.

Amerika'nın gözde sahil kasabaları arasında yer alan Clearwater Limanı'nda bulunan lüks malikanenin kendisine özel iskelesi de bulunuyor. 5 yatak odalı malikanede kahvaltı alanı, yemek salonu ve özel bir stüdyo bölümüde bulunuyor.