Maliye Bakanlığında 2. Berat Albayrak Dönemi Mi Başlayacak? Kafaları Karıştıran Fotoğraf

Maliye Bakanlığında 2. Berat Albayrak Dönemi Mi Başlayacak? Kafaları Karıştıran Fotoğraf
Hazine ve Maliye Bakanlığı makamı için Berat Albayrak ismi kulislerde konuşulmaya devam ediyor. Bu iddiaların gündeme geldiği bu günlerde bir fotoğraf iddiaların daha çok konuşulmasına neden oldu.

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak uzun süredir sessiz olan isimlerden. Maliye Bakanlığı görevini bıraktıktan sonra ortalarda görünmeyen Berat Albayrak için son dönemlerde bazı iddialar konuşulmaya başlandı.

KULİSLERDE BERAT ALBAYRAK İDDİASI

İsmi sürekli ekonomi ile alınan ve Maliye Bakanlığı görevine yeniden gelebileceği ifade edilen Berat Albayrak için söylemler arttı. Enflasyon oranlarında yaşanan sorun ve diğer ekonomik göstergeler nedeniyle kan değişimi olabileceği Ankara kulislerinde konuşuluyor. Maliye Bakanlığı'nda ikinci Berat Albayrak döneminin başlayabileceğine dair iddiaların gündemde olduğu bu dönemde ise yeni bir fotoğraf ortaya çıktı.

Milli Gazete'den Ali Kemal İsmailoğlu'nun haberine göre, Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile bir araya geldi. İstanbul'da gerçekleştirilen ziyarete dair fotoğrafların kaydedilmesi Ankara kulislerinde yeni bir hareketlenmeye neden oldu.

Maliye Bakanlığında 2. Berat Albayrak Dönemi Mi Başlayacak? Kafaları Karıştıran Fotoğraf

Berat Albayrak'ın görüşmesine yakalayan Milli Gazete ekipleri o kareleri yayımladılar. Görüntülerin yayılmasının ardından ise Berat Albayrak hakkında konuluşan Maliye Bakanlığı görevi için iddialar güçlendi yorumları yapıldı.

Kasım Ayında İstifa Etmişti

Berat Albayrak 2020 yılının Kasım ayında Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa etmişti. İstifa kararını sosyal medya üzerinden duyuran Berat Albayrak daha sonra sessizliğe bürünmüştü.