NEF'in Patronu Erden Timur, Galatasaray Emlak Yönetim Kurulu Üyeliğinden İstifa Etti!

NEF İnşaat'ın patronu Erden Timur aldığı karar ile Burak Elmas'ın danışmanlığı ve GS Emlak Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.
NEF'in Patronu Erden Timur, Galatasaray Emlak Yönetim Kurulu Üyeliğinden İstifa Etti!

Galatasaray Kulubü yönetiminde yaşanan istifa depremi sürüyor. Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir'in istifasının ardından bir istifa kararı da NEF'in patronu Erden Timur tarafından alındı.

Galatasaray Stadyumunun isim hakkı için ödemiş olduğu 725 milyon liralık anlaşma ile adını tüm Türkiye'ye duyuran NEF İnşaat'ın patronu Erden Timur'un 50 gün önce Burak Elmas'ın danışmanlık görevi ve Galatasaray Emlak Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinden istifa ettiği ortaya çıktı.

GALATASAYAR YÖNEMİNDE İSTİFA KRİZİ BÜYÜYOR!

Sarı Kırmızılı takımın yönetiminde yaşanan kriz giderek büyürken istifa haberleri de peş peşe gelmişti. Galatasaray Spor Kulubü Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir ile Köksal Ünlü'nün istifa haberinin ardından yönetimden ayrılacak olan yeni ismin Erden Timur olduğu iddia edildi.

Fanatik Gazetesi tarafından yapılan habere göre 50 gün önce aldığı karar ile bazı görevlerden istifa eden Erden Timur'un Basketbol şubesinde bulunan görevine devam ettiği, GS kulübünün zarar görmemesi adına bu süreci büyük bir sessizlik içerisinde yürütmek istediği belirtildi. Türkiye'nin en büyük inşaat şirketleri markası arasında yer alan NEF'in patronu olan Erden Timur son olarak Galatasaray Stadyumu isim hakkı için imzaladığı 725 milyon liralık anlaşma ile gündeme gelmişti.