Saadet Partisi Başkanı Karamollaoğlu Açıkladı: Erdoğan'ın Hastalığı Ne?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yürüme zorluğu yaşadığı iddiaları gündemi meşgul etmeye devam ederken konu hakkında son açıklama ise Saadet Partisi Başkanı Temel Karamollaoğlu tarafından yapıldı.
Saadet Partisi Başkanı Karamollaoğlu Açıkladı: Erdoğan'ın Hastalığı Ne?

Ünlü Gazeteci Fatih Altaylı tarafından sunulan Teke Tek isimli programa katılan Saadet Partisi Başkanı Temel Karamollaoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Gündemi sarsan çok önemli açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu tarafından yapılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın hasta olduğu iddiası da sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Bir dönem sosyal medyada yayımlanan videolar ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlık durumu çok konuşulmuş, yürüme zorluğu ve konuşma bozukluğu yaşadıdığı iddia edilmişti. Konu hakkında yapılan karşı açıklamalarda ise iddialar reddedilerek böyle bir sağlık sorunu bulunmadığı ifade edilmişti.

SAADET PARTİSİ LİDERİ AÇIKLADI: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN RAHATSIZ!

Teke Tek programında önemli açıklamalarda bulunan Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında yapmış olduğu açıklamasında ''Şuanda gördüğümüz kadarıyla Allah Teala sağlık afiyet versin derim, Tayyip bey hakikaten rahatsız, sağlık açısında söylüyorum. Yürümesinden tutun konuşmasına kadar, o da bir arayışın içerisinde" diyerek son dönemde gündemi meşgul eden iddiaları bir kere daha dillendirmiş oldu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN HASTALIĞI NE?

Özellikle de 21 Temmuz 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından AK Partililerin bayramlarını kutlamak için yayımlanan mesajda ekranlara yansıyan görüntüler olay olmuş, sağlık sorunları tartışmaları yeniden alevlenmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüntülerde bir anlık gözlerinin kapanması ve kısa süreli uyuya kaldığı iddia edilen görüntüler üzerinden Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Saltık Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın epilepsi hastalığı olduğunu iddia etmiş, açıklama yine günlerce gündemde kalmıştı.