Sapanca'da Bulunan Bungalov Evler Tatil İçin En Güzel Adreslerden

Sapanca'da Bulunan Bungalov Evler Tatil İçin En Güzel Adreslerden
Sapanca'da bulunan Bungalov evler hem küçük kaçamaklar için hem de birkaç günlük tatiller için en çok tercih edilen yerlerden bir tanesi. Sapanca Bungalov evler nerede, kaç kişi gidilir? Haberimizde.

Son yıllarda oldukça popüler olan bungalov evler, genellikle ahşaptan yapılmış tek katlı ya da bir buçuk katlı müstakil yapılar olarak biliniyor. Tatil bölgelerinde ormanların içinde hem kısa süreli kaçamaklar için hem de tatil için sıkça tercih ediliyor. Bungalovların iç planları diğer yapıların içine göre farklılık gösteriyor. Genellikle büyük yatak odaları, geniş bir oturma alandı ve az sayıda küçük oda bulunuyor. Ahşap olması nedeniyle doğa ile daha uyumlu görünen bungalov evlerin metrekaresi küçük olduğu için maliyeti de oldukça düşük.

Sapanca'da Bulunan Bungalov Evler Tatil İçin En Güzel Adreslerden

SAPANCA'DA BUNGALOV EV NEREDE VAR?

Bungalov evler Sakarya'nın Sapanca ilçesinin sınırları içerisinde yer alıyor. Ağaçtan yapılan ve genellikle 15 m2 alana sahip olan evlerde misafirlere doğa ile iç içe bir tatil imkânı sunuyor. Özellikle huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için doğanın içerisinde bulunan bu evler oldukça keyif verici. Bungalov evlerin çoğu Sapanca Gölü'ne yürüme mesafesinde olduğu için yürüyüş yapmak için de çok elverişli.

BUNGALOV EVLERE KAÇ KİŞİ GİDİLİR?

Bungalov evlerin içerisinde 2 kişilik yatak, tuvalet ve banyo bulunuyor. Elektrikli ısıtıcılar ile sıcak su imkânı da sağlıyor. Klima, buzdolabı da bungalov evlerde bulunuyor. Genellikle kahvaltı dahil konsept ile hizmet veriliyor. Evcil hayvan alınmayan bu evlerde özel organizasyonlar da yapılabiliyor. Evlilik teklifi, doğum günü gibi. Bungalov evlerin kapasiteleri evlere göre değişiklik gösteriyor. Çoğuna 4-5 kişiye kadar gidilebiliyor.

Sapanca'da Bulunan Bungalov Evler Tatil İçin En Güzel Adreslerden

BUNGALOV EVLERİN FİYATI KAÇ TL?

Sapanca'da bulunan bungalov evlerin fiyatları hafta içi ve hafta sonları farklılık gösteriyor. Hafta içi fiyatlar 800 TL'den başlıyor, hafta sonları ise 1000 TL'den başlıyor. 2 kişilik odaların fiyatları deluxe tipi odalara göre daha uygun oluyor.

Emlak365.com