Siyasilerin Ramazan Bayramı Programları Belli Oldu

Siyasilerin Ramazan Bayramı Programları Belli Oldu
Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Genel Başkanı Mustafa Şentop başta olmak üzere parti liderleri ve siyasilerin bayram programı belli oldu.

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kaldı. Türkiye'de bayramı karşılamak için hazırlıklar başladı. Bayram hazırlıkları siyasilerde de devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere siyasilerin de bayram programı belli oldu.

Siyasilerin Ramazan Bayramı Programları Belli Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı tatilini İstanbul'da ailesiyle geçirecek. TBMM Başkanı Mustafa Şentop memleketi Tekirdağ'da, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Ankara'da olacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arife gününde İstanbul'da olacak bayramda ise Ankara'da ailesiyle olması bekleniyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ankara'da olacak. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ilk gün Ankara'da olacak sonrasında da ailesiyle İstanbul'da olacak. HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan İstanbul'da, Mithat Sancar da bayramda Ankara'da olacak.

Siyasilerin Ramazan Bayramı Programları Belli OlduBBP Genel Başkanı Mustafa Destici Ramazan Bayramı'nda ailesiyle Eskişehir'de, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Ankara'daki evinde olacak ve bayramın ikinci gününde partililer ile bayramlaşmak üzere İstanbul'a gidecek. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, memleketi Afyonkarahisar'da olacak.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal bayramda İzmir'de olacak. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek bayramı İstanbul'da, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ da Ankara'da geçirecek. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce memleketi Yalova'da olacak. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu İstanbul'da, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan da Ankara'da olacak.

Emlak365.com