Hadise'den Annesine Yeni Yıl Sürprizi! 3 Milyon Euro Ödedi, Belçika'da 2 Katlı Lüks Villa Satın Aldı!

Ünlü şarkıcı Hadise'nin annesine aldığı yeni yıl hediyesi gündeme bomba gibi düştü. Hadise annesine olan vefasını göstermek için iki katlı bir villa satın aldı.

Hadise'den Annesine Yeni Yıl Sürprizi! 3 Milyon Euro Ödedi, Belçika'da 2 Katlı Lüks Villa Satın Aldı!

Türkiye'nin ünlü şarkıcılarından Hadise yeni yıl gelmeden annesine satın aldığı yeni yıl hediyesi ile gündeme bomba gibi düştü. Belçika'da yaşayan annesine lüks bir ev satın alan Hadise bu ev için adeta bir servet ödedi.

HADİSE'DEN ANNESİNE YENİ YIL HEDİYESİ LÜKS EV

Annesine olan düşkünlüğü ile bilinen 36 yaşındaki şarkıcı yeni yıla sahnede girecek. Yeni yıl programı için yine astronomik bir bedelle anlaşma yapan Hadise, yeni yıla girerken annesinin yanında olamayacağı için hediyesini şimdiden aldı. Annesine bir lüks ev hediye eden Hadise bunun için de paraya acımadı.

2 KATLI LÜKS VİLLA SATIN ALDI

Belçikada yaşayan annesine yine Belçika'da ev satın alan Hadise'nin satın aldığı ev ile alakalı detaylar da belli oldu. Buna göre Belçika'nın Brüksel kentinde bulunan evin oldukça lüks bir villa olduğu bildirildi. 2 katlı olan bu villanın 7 odası olduğu ve bahçesinde de bir havuz bulunduğu bildirildi.

3 MİLYON EURO ÖDEME YAPTI

Hadise, annesine yeni yıl sürprizi yaparken çok ciddi bir maliyeti de göze aldı. Edinilen bilgilere göre Hadise bu lüks villayı satın alabilmek için 3 Milyon Euro ödeme yaptı. Uzun bir süredir Belçika'da emlak danışmanına bu evi aratan Hadise aradığı özelliklerle geniş, konforlu, havuzlu bir evi bulunca hiç vakit kaybetmedi. Bulunan villanın Brüksel'in önemli bir lokasyonunda olması ise Hadise'ye ayrıca cazip geldi. Bunun için de vakit kaybetmeden satın alma görüşmelerini başlatan Hadise pazarlık yapmadan 3 Milyon Euro ödeyerek annesine yeni yılın büyük sürprizini önden yaptı.

Annesi Belçika'da yaşayan Hadise yıl içerisinde sık sık Belçika'ya gittiği ve bundan sonra Belçika'da zamanını annesine satın aldığı lüks villada geçireceği belirtildi.

SONRAKİ HABER