Haftanın İş Duyuruları! 81 Şehirde Hem İşçi Hem Vasıflı Personel Aranıyor

İş arayanlar için İŞKUR üzerinden çok sayıda ilan yayımlandı. Tam açılma beklentileri kapsamında yayımlanan ilanlar kapsamında yayımlanan iş ilanlarını tek tek derledik. İlanlar arasında hem işçi kadroları hemde vasıflı personel kadroları bulunuyor.

Haftanın İş Duyuruları! 81 Şehirde Hem İşçi Hem Vasıflı Personel Aranıyor

Emlak sektörü ve emlak sektörü ile bağlantılı alanlarda çok sayıda iş ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu'nun haftalık duyuruları kapsamında yayımlanan iş ilanları, özellikle tam açılma beklentileri öncesinde açılmayı bekleyen işletmeler tarafından yayımlandı.

İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanları arasında yer alan açık kadroları, başvuru şartlarını ve başvuru adresini sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN İŞ İLANLARI

Emlak alanında yayımlanan iş ilanlarını 3 farklı kategoride derledik. İlk kategori doğrudan emlak alanında çalışacak personel duyuruları yer alırken ikinci kategori inşaat ve diğer alanlarda iş ilanlarından meydana geliyor. Son kategori de ise ortak iş ilanlarından oluşuyor.

Emlak Sektörü İş İlanları

Emlak sektöründe yayımlanan iş ilanları iki kadrodan oluşuyor. İŞKUR üzerinden ilan edilen bu kadrolara dair tüm güncel kontenjanlar şöyle.

Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı kadrosu için güncel iş ilanı sayısı: 20

Emlakçı/Emlak Komisyoncusu kadrosu için güncel iş ilanı sayısı: 10

İnşaat Sektörü İş İlanları

Türkiye genelinde inşaat alanında çok sayıda duyuru bulunuyor. Yaz dönemi ilanlarının bir bir duyurulması ile bilrikte açık kadrolar ve kontenjanlar da belli oldu.

Beden İşçisi (İnşaat) 127, Diğer Boyacılar (İnşaat Ve Bakım Hariç) 3, Diğer Boyacılar (İnşaat Ve Bakım Hariç) (Makineyle) 1, İnşaat Ustası 2, İnşaat Bekçisi 6, İnşaat Boyacısı/Boyacı 45, İnşaat İşçisi 33, İnşaat Kalfası (Genel) 7, İnşaat Mühendisi 55, İnşaat Teknolojisi Teknikeri 74, İnşaat Teknolojisi Teknisyeni 12, İskele Kurucusu-İnşaat (Metal Veya Ahşap) 43, Nezaretçi ve Ustabaşı/Formen (İnşaat İşleri) 2, Şantiye Şefi-İnşaat 4.

Genel İş İlanları

Beden İşçisi (Genel) pozisyonu için iş ilanı sayısı: 12 bin 669

Temizlik Görevlisi pozisyonu için iş ilanı sayısı: 948

Şoför-Yük Taşıma pozisyonu için iş ilanı sayısı: 524

İŞKUR'A GİTMEDEN BAŞVURU EKRANI

İŞKUR'a gitmeden iş ilanı başvurusu yapmak isteyenler, İŞKUR üzerinden Üye Giriş yapacaklar. İş Arayanlar bölümünden açık iş ilanları sayfasına ulaşacaklar. Karşılarına çıkan sorgulama ekranında meslek seçimi ve şehir seçecekler. Kendilerine göre uygun ilan bulan adaylar, başvurularını internetten yapacaklar.

SONRAKİ HABER