Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Çifti De Kiralık Villa Dolandırıcılığı Mağduru Oldu!

Ekranların sevilen yüzleri Bergüzar Korel ile Halit Ergenç çifti tatil için Bodrum'u seçen ünlüler arasında yer aldı. Çift bu sene tatil için pandemi nedeni ile otel yerine özel villada kalmak isteyince Bodrum kiralık villa ilanları arasından seçimde bulundu. Ancak kiraladıkları villayı gören Bergüzar Korel büyük bir şok yaşadı ve hemen evden ayrıldı. Detaylar haberimizde...

EMLAK MAGAZİN 13.07.2021 - 13:25 13.07.2021 - 13:25 Emlak 365

Leyla ismini verecekleri kızlarını kucaklarına almak için gün sayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti yaz tatillerine devam ederken ünlü çift bu sene Bodrum'u tercih etti. Hamile olan Bergüzar Korel pandemi nedeni ile otelde kalmak yerine eşi ve ailesi ile beraber özel bir villa kiralamak istedi. Kiralık villa ilanlarını araştıran güzel yıldız resimlerini beğendiği bir villa için anlaşma yaparak ödemesini gerçekleştirdi. 

Tatil planları yapan ünlü çift kapora ödemesi yaptıkları villaya gittiklerinde ise büyük bir şok yaşadı. İnternetten vila kiralayan Bergüzar Korel, yazlıkçıların gözdesi olan Bodrum Gümüşlük'te yer alan yazlığa gittiğinde kendisine gösterilen resimler ile villanın arasında ki büyük fark karşısında şok oldu ve harebe halindeki ev için yaptığı anlaşmayı iptal ederek soluğu otelde aldı. 

İNTERNETTE RESİMLERİNİ BEĞENDİĞİ VİLLA ASLINDA HAREBE ÇIKTI! 

Son dönemde internetten kiralık villa dolandırıcılığı şikayetlerinde patlama yaşanırken olayın son mağdurlarından biri de ekranların sevilen çifti Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti çıktı. Leyla ismini verecekleri kız bebeklerine hamile olan Bergüzar Korel doğumdan önce oğulları Ali, Han ve eşi Halit Ergenç ile beraber tatil yapmak istedi. 

Pandemi nedeni ile otelde kalmak istemeyen güzel yıldız Bodrum'da kiralık villa arayışına başlarken kiralık villa ilanları arasında bir ilanı beğenerek anlaşma yaptı. İnternetten kiralık villa bulan güzel yıldız beğendiği villayı kiralamak adına kapora ödemesi de yaptı. Ünlülerin gözde tatil merkezi olan Bodrum Gümüşlük'te yer alan villada tatil yapmak için yola çıkan çift kiraladıkları villaya ulaştıklarında ise büyük bir şok yaşadı. Kendisine gönderilen resimlerle villanın hiç bir ilgisi olmadığını iddia eden Bergüzar Korel harabe halinde olan villadan uzaklaştı ve bölgede yer alan bir otelin yolunu tuttu. 

Son dönemde artan ilgi nedeni ile Bodrum'da kiralık villa bulmak adeta imkansız hale gelirken pek çok kişi de internetten sahibinden ucuz kiralık villa ilanları ile dolandırıcıların hedefi haline gelmişti. Verilen ilanlar ile dolandırıcılar kapora alarak daha sonra telefonlara yanıt vermezken bu yöntemle milyonlarca liralık vurgun yapıldığı belirtiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@