Herkes Bu Duyuruyu Bekliyordu, TOKİ Az Önce Açıkladı! 18 Bin TL Peşinat, 710 TL Taksitle 3+1 Daire Başvuruları Başladı

Yükselen konut fiyatları sonrasında ucuz ev sahibi olmak isteyen kişiler TOKİ konut satış ilanları duyurularını takip ederken yeni sosyal konut satış ilanları yayımlandı! Eylül ayında ev sahibi olun!

Toki 05.09.2021 - 09:27 05.09.2021 - 09:45 Gülcan Özer

Alınan karar kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlanan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bu karar doğrultusunda ucuz sosyal konut projeleri üretmeye ağırlık verdi. Devletin sosyal konut üretimini üstlenen TOKİ büyük bir merakla beklenen Eylül ayı konut satış ilanları duyurularını peş peşe yayımlamaya devam ediyor. 

Yükselen konut fiyatları nedeni ile ev sahibi olmakta zorlanan asgari ücretli çalışanlar, emekliler, dar gelirli aileler, engelliler, şehit yakını ve gaziler için alt gelir grubu konut üretimine ağırlık veren TOKİ Eylül ayı konut satış ilanlarını duyurdu. Yapılan açıklama ile çok sayıda konut satışa sunulurken başvurular yarın yani 6 Eylül 2021 tarihi itibari ile başlayacak!

BU FİYATA SADECE TOKİ SATAR! KİRADAN BİLE UCUZ TAKSİTLERLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNULUYOR

Yükselen konut fiyatları sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen sosyal konut üretimi talimatı ile TOKİ, alınan karar doğrultusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesine dahil edilmiş, 2019 yılında 50 bin sosyal konut üreten TOKİ gelen yoğun talep sonrasında 2020 yılında 100 bin sosya konut projesi için başvuruları kabul etmişti.

2021 senesi için de 100 bin sosyal konut duyurusu beklenirken kurum illere göre yeni konut satış ilanlarını duyurdu, kiradan bile ucuz taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuldu. İşte yayımlanan yeni ucuz TOKİ konut projeleri ilanları...

toki-denizli-honaz

Proje kapsamında sadece 18 bin 935 TL peşinat ve aylık 710 TL taksitle 3+1 daire satışı yapılırken 2+1 konutlari çin ise 14 bin tl Peşinat ve aylık 542 TL taksit imkanı sunuldu. 

TOKİ DENİZLİ İLİ HONAZ İLÇESİ OVACIK MAHALLESİ KONUT PROJESİ SATIŞ İLANI DUYURUSU! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Denizli Honaz ilçesi Ovacık Mahallesi sınırları içerisinde üretilecek olan 2+1 konut 62 adet ,3+1 konut 11 adet olmak üzere toplam 73 adet konut 13 Eylül 2021 tarihi itibari ile başvurulara açılacak. Konutlar için başvurular Ziraat Bankası Honaz şubesi üzerinden kabul edilecek. 

toki-bitlis-beşminare

TOKİ BİTLİS MERKEZ BEŞMİNARE MAH. 1. ETAP 317 KONUT 1 ADET TİCARET MERKEZİ ALT GELİR GRUBU TOPLU KONUT PROJESİ SATIŞ İLANI! 

6 Eylül 2021 tarihi itibari ile başvuruları başlayacak olan TOKİ Bitlis Merkez Beşminare konut projesi için son başvuru tarihi 17 Eylül olarak belirlendi. Halkbank Bitlis şubeleri üzerinden yapılacak olan başvurularda en düşük konut peşinatı 21 bin 846 TL ve en düşük aylık taksit tutarı ise 890 lira olarak belirlendi. 

toki-bursa-nilüfer

TOKİ BURSA İLİ NİLÜFER İLÇESİ İRFANİYE MAH. 246 ADET KONUT VE 24 ADET DÜKKAN ALT GELİR GRUBU TOPLU KONUT PROJESİ SATIŞ DUYURUSU! 

6 Eylül 2021 Pazartesi günü itibari ile başvuruları başlayacak olan TOKİ Bursa Nilüfer konut projesi için en düşük konut peşinatı 24 bin 690 TL ve en düşük aylık taksit tutarı 1.005 TL olarak belirlendi. TOKİ konut başvurusu projeye özel olarak Halkbank Bursa şubeleri üzerinden kabul edilecek ve başvurular 10 Eylül 2021 tarihinde sona erecek. 

toki-kars-atatürk-mahallesi

TOKİ KARS MERKEZ ATATÜRK MAHALLESİ VE BAYRAMPAŞA MAH. KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ SATIŞ İLANI! 

Kars Merkez Atatürk Mah. ve Bayrampaşa Mah. konut satış duyurusu ile : 2+1 konut 58 adet ,3+1 konut 51 adet ,4+1 konut 35 adet ,4+1 Dublex konut 58 adet konut kuralı olarak satışa sunuldu. Konutlar için başvuruları 6 - 17 Eylül tarihleri arasında Halkbank Kars şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

toki-konya-karapınar

TOKİ KONYA İLİ KARAPINAR İLÇESİ 3. ETAP 317 ADET KONUT 1 ADET 5 DÜKKANLI TİCARET MERKEZİ VE 1 ADET CAMİ ALT GELİR GRUBU TOPLU KONUT PROJESİ SATIŞ İLANI BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Konya Karapınar TOKİ evleri için konut başvuruları 20 - 30 Eylül tarihleri arasında Ziraat Bankası Karapınar şubesi üzerinden kabul edilecek. Projede en düşük peşinat 16 bin TL olarak belirlenirken en düşük aylık taksit tutarı ise 460 TL olarak ilan edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@