İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı ve Yardımcıları İstifa Etti (İstifa Eden İsimler Kimler?)

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün görevine başlarken Hayri Baraçlı ve yardımcıları istifa ettiğini açıkladı.

Gündem 28.06.2019 - 16:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün görevine başlarken Hayri Baraçlı ve yardımcıları istifa ettiğini açıkladı. Detaylar haberimizde!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı istifa ettiğini açıklarken Baraçlı'nın yardımcıları da istifa kararı aldığını duyurdu. Hayri Baraçlı Neden İstifa Etti?Aziz İstanbullulara saygı ile duyurulur…23 Haziran’da gerçekleşen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimi, demokratik bir ortamda gerçekleşmiş ve İstanbulluların tercihi ile Sayın Ekrem İmamoğlu başkan olarak seçilmiştir. Kendilerini tebrik ederiz. DEMOKRASİYE OLAN İNANCIMIZ NEDENİYLE…İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine bağlı yöneticiler olarak; demokrasiye olan inancımız, misyonumuza, kendimize ve İstanbul’a olan saygımız nedeniyle yeni yönetimin kendi ekibiyle çalışmasının önünü açmak için büyük bir gayretle yürüttüğümüz görevlerimizi kendi isteğimizle bırakıyoruz.Bu kararımızı Başkanlığa iletirken, aynı zamanda siz saygıdeğer İstanbullularla paylaşmayı da bir görev olarak görüyoruz. İstanbul’a hizmet etmek için görev alan ve alacak olan herkese başarılar diliyoruz. İstenildiğinde İstanbul’a hizmet tecrübelerimizi yeni yönetim ve ekibi ile her an paylaşmaya hazır olduğumuzun da özellikle bilinmesini isteriz.Bugüne kadar icra ettiğimiz görevlerde bize güvenen Sayın Cumhurbaşkanımıza, devlet ricalindeki tüm büyüklerimize ve belediye başkanlarımıza, birlikte İstanbul’a hizmet etmekten gurur duyduğumuz 84 bin’e yakın çalışma arkadaşlarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ederiz. Aziz İstanbullulara saygılarımızla arz ederiz.İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstifa Eden İsimler Kimler?İstanbul Büyükşehir BelediyesiGenel Sekreteri: Dr. Hayri BaraçlıGenel Sekreter Yardımcısı: Muzaffer HacımustafaoğluGenel Sekreter Yardımcısı: Mevlüt BulutGenel Sekreter Yardımcısı: Süleyman KaralıGenel Sekreter Yardımcısı: Nihat MacitGenel Sekreter Yardımcısı: Çağatay KalkancıGenel Sekreter Yardımcısı: Eyyüp KarahanGenel Sekreter Yardımcısı: Adil Karaismailoğlu1. Hukuk Müşaviri: Ali Karaaslan Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@