İkizler Memo – Can Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kanal D dizileri arasında yer alan İkizler Memo – Can dizisi Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Peki, dizi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler?

Emlak Magazin 01.06.2019 - 17:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Kanal D dizileri arasında yer alan İkizler Memo – Can dizisi Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Peki, dizi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler?

İkizler Memo – Can dizisinin yönetmenliğini Erol Özlevi üstlenmektedir. Yapımcılığını Türker İnanoğlu ve Rüzgar Diricanlı’nın yaptığı dizinin senaryosunu ise Özlem Atasoy, Ahmet Yurdakul ve Azime Aktaş Arpacıpğlu yazmaktadır. Bir aile komedisi olan İkizler Memo – Can Cumartesi günleri saat 19:45’ten itibaren Kanal D ekranlarını yayınlanıyor. İkizler Memo – Can Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?İkizler Memo – Can dizisinin çekildiği yer İstanbul’dur. İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekimlerini gerçekleştiren dizinin en çok uğradığı semt ise Beykoz’dur. Dizide yer alan mahalle ise Rüzgarlıbahçe Mahallesi’dir. İkizler Memo – Can Dizisinin Konusu Nedir?İkizler Memo – Can dizisinin konusu bebekken birbirinden ayrılmış olan ikiz kardeşlerin hikayesidir. Memo annesi, dayısı ve ninesi olarak bildiği kişiler ile beraber yaşar. Durumları oldukça kötü olan bu aileye katkı olması için Memo da kağıt toplayıcılığı yapar. Can’ın hayatı ise bunun tam tersidir. Zengin bir ailede büyüyen Can, her türlü imkana sahiptir anca kendisini çok yalnız hissetmektedir. Uzun yıllar birbirlerinden haberdar olmayan bu çocukların yolları bir gün tesadüf eseri kesişir. Birbirlerinin yerine geçen ikiz kardeşler bambaşka bir hayatın içerisinde kendilerini bulurlar. İkizler Memo – Can Dizisinin Oyuncuları Kimler?İkizler Memo – Can dizisinin oyuncuları Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı gibi isimlerdir. Emir Berke, dizide Memo ve Can’a hayat veriyor. Memo’nun annesini Nehir Erdoğan, Can’ın babasını ise Burak Hakkı canlandırıyor. Memo’nun dayısı Özgürcan Çevik ile hayat bulurken, dizinin Yaren karakterini ise Tuğba Çınar oynuyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@