İmamoğlu Erdoğan’ı takip etmeye başladı

23 Haziran seçimlerinden sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı takip etmeye başladı.

GÜNDEM 06.08.2019 - 11:12 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

23 Haziran seçimlerinden sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı takip etmeye başladı.

Yerel seçimlerin sona ermesinden sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi koltuğuna geçen Ekrem İmamoğlu, zaman zaman Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte İstanbul’da yapılan programlara katılıyor.İMAMOĞLU ERDOĞAN’I TAKİP ETMEYE BAŞLADIİstanbul’da gerçekleşen programlarda selamlaşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabı twitter üzerinden de karşılaşmaya başladı. Ekrem İmamoğlu ilk defa yere seçimlerin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sosyal medya platformu twitter üzerinden takip etmeye başladı.HERKESİ ŞAŞIRTTICumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ekrem İmamoğlu’nu ise ne zaman takip etmeye başlayacağı merak konusu oldu. Erdoğan’ın İmamoğlu’nu takip edip etmeyeceği belirsizliğini korurken İmamoğlu’nun takip kararı herkesi şaşırttı.ERDOĞAN’IN TAKİPÇİ SAYISISosyal medya platformu twitter üzerinden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takipçi sayısı 14 milyon sayısına ulaşırken Ekrem İmamoğlu’nun takipçi sayısı ise yaklaşık 3,1 milyon olduğu görüldü.İMAMOĞLU 487 KİŞİYİ TAKİP EDİYORCumhurbaşkanı Erdoğan, 95 kişiyi takip ediyor. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dahil hiçbir CHP'liyi takibe almadı.  Ekrem İmamoğlu ise 487 kişiyi takip ediyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@