İmarı Barışı / Affı Ödemesi İçin Açık Olan Bankalar ve Şubeleri

İmar barışı ödemesi uzatma kararı alınmaması durumunda 31 Aralık 2018 Pazartesi günü sona erecek. Pazar günü bazı bankalar ve şubeleri imar affı ödemesi için fazla mesai yapacak.

İmarı Barışı / Affı Ödemesi İçin Açık Olan Bankalar ve Şubeleri

İmar barışı ödemesi uzatma kararı alınmaması durumunda 31 Aralık 2018 Pazartesi günü sona erecek. Pazar günü bazı bankalar ve şubeleri imar affı ödemesi için fazla mesai yapacak.

İmar affı ödemesi için kamu bankaları Pazar günü fazla mesai yapacaklar. İşte Pazar günü açık olacak banka şubeleri;İmar Barışı Ödemeleri İçin Kamu Bankaları Hafta Sonu Fazla Mesai Yapacaklar!Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "(İmar barışı) 31 Aralık'ta süreç tamamlanıyor. Sürecin uzatılmasına ilişkin ciddi talep var. Bunu biz 31 Aralık'ta inşallah değerlendirmiş olacağız ancak 31 Aralık'a kadar vatandaşımızın ödemelerinin yapılabilmesi adına hafta sonu da bütün kamu bankaları açık olacaklar ve imar barışı sürecinden vatandaşımız hafta sonu da faydalanabilecek" dedi.İmar Barışı Ödemesi İçin Kamu Bankaları Tarafından Yapılan Açıklama!"İmar Barışı’ndan faydalanmak isteyen vatandaşlarımız için yapı kayıt belgesi bedellerinin en son yatırılabileceği tarih 31.12.2018’dir. Vatandaşlarımızın 31.12.2018 Pazartesi günü ödemelerle ilgili yoğunluk yaşamamaları için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 29 Aralık Cumartesi ve 30 Aralık Pazar günleri 10.0 -16.30 saatleri arasında 81 ilde yeterli sayıda şube ile İmar Barışı ödemelerini almaya devam edecekler. Bankaların 29 Aralık Cumartesi ve 30 Aralık Pazar günleri 10.00-16.30 saatleri arasında açık olacak şubeleri Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank internet sitelerinden öğrenilebilecek."İmarZiraat Bankası İmar Barışı Ödemesi İçin Cumartesi Pazar Günleri Hafta Sonu Açık Olan Şubelerin Listesiİmarı Barışı / Affı Ödemesi İçin Açık Olan Bankalar ve Şubeleri - Resim 1Halkbank İmar Barışı Ödemesi İçin Cumartesi Pazar Günleri Hafta Sonu Açık Olan Şubelerin Listesiİmarı Barışı / Affı Ödemesi İçin Açık Olan Bankalar ve Şubeleri - Resim 4Vakıfbank İmar Barışı Ödemesi İçin Cumartesi Pazar Günleri Hafta Sonu Açık Olan Şubelerin Listesiİmarı Barışı / Affı Ödemesi İçin Açık Olan Bankalar ve Şubeleri - Resim 7İmar Barışı Taksitlendirme Var Mı?Bankaların kredi musluklarını kapatması yapı kayıt belgesi ödemesi için imar barışı kredisi çekmek isteyen kişilerin zorlanmasına neden oldu. Elinde nakit birikimi bulunmayan, bankadan da imar affı kredisi çekemeyen vatandaşlar imar barışı taksitlendirme imkanı istemişti.Gelen "imar barışı taksitlendirme olacak mı?" sorusu üzerine ise AK Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş “Bakanlık bu konuda çalışıyor diye biliyorum.” açıklamasında bulunarak imar barışı taksitlendirmesi hakkında çalışmalar olduğunu dile getirdi.BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ! BAKAN MURAT KURUM AÇIKLADI İMAR BARIŞI UZATILDIYAPI KAYIT BELGESİ ÜCRETİ ÖDEYEMEYENLER İÇİN: İmar Barışı Yapı Kayıt Belgesi Kredisi Veren Bankalar, En Uygun Kredi Hangi Bankada?İmar Barışı Hatalı Beyan Düzeltme İşlemi Nasıl Yapılacak?İmar Barışı Son Başvuru Tarihi İkinci Kez Uzatılacak Mı?Sarıyer, Üsküdar, Beykoz Boğaz Öngörünüm Torba Yasa İle İmar Barışı Kapsamı İçine AlınıyorTKGM İmar Barışı / İmar Affı Sık Sorulan Sorular ve Yanıtları!Emlak365.com