İnşaat Ustası Alım İlanı! İnşaat Sektörüne Dair Tüm İşKUR İş İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinde İnşaat ustası kadrosu için farklı ilanlar yayımlanıyor. Bu ilanlara başvuru şartları, başvuruların nasıl yapılacağı detayları ve ilanlara dair diğer ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

EMLAK İŞ İLANLARI 18.12.2019 - 11:21 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Türkiye İş Kurumu üzerinde İnşaat ustası kadrosu için farklı ilanlar yayımlanıyor. Bu ilanlara başvuru şartları, başvuruların nasıl yapılacağı detayları ve ilanlara dair diğer ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR aracılığıyla çok sayıda meslek grubu için personel alım ilanı yayımlanıyor. Bizlerde Emlak365.com olarak bu haberimizde emlak sektörü ile ilgili olan İnşaat ustası kadrosu için yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. İŞKUR İnşaat Ustası alım ilanları ve başvuru esasları. İNŞAAT USTASI ALIM İLANLARIİŞKUR üzerinden yayımlanan İnşaat Ustası alım ilanları farklı uzmanlık alanları için yayımlanıyor.Bu alımlarda öne çıkan kadrolar ise ise şunlar; İnşaat Ustası, nşaat Boyacısı/Boyacı, İnşaat Elemanları Kalıpçısı (Elle), İnşaat Kalfası (Genel), İnşaat Teknolojisi Teknikeri, İnşaat Teknolojisi Teknisyeni. Bu kadrolar için yayımlanan ilanlarda ise çok sayıda şehirde alım yapılacağı duyuruldu. İŞKUR İŞ İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARIİŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce bazı hususlara dikkat etmeliler. İlanlara başvuru yapacak adayların öncelikle  Türk vatandaşı olması, mesleğinin gerekliliğine uygun özel tüm koşulları sağlamaları, en az okur yazar seviyede olması, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olması, alım yapacak firmanın talep ettiği tüm başvuru koşullarını sağlaması.BAŞVURU İŞLEMLERİİŞKUR İş İlanlarına başvuru yapacak adaylar İŞKUR İlan Arama Sayfası üzerinden başvurularını tamamlaması gerekiyor. Bu başvurular için öncelikle adayın başvuru yapacağı kadroya dair ilanlara ulaşması gerekiyor. Bunun için ilan arama sayfasında yer alan meslek adı yerine İnşaat Ustası veya diğer kadroları yazan adaylara ara butonuna basacaklar. Daha sonra karşılarına çıkan listede yer alan pozisyonlar şartları uyması halinde başvuru yapabilecekler.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@