İnstagram Çöktü Mü, 5 Temmuz DM Sorunu Ne, Neden Hata Veriyor, Niye Mesaj Gönderilmiyor, Ne Zaman Düzelecek?

İnstagram çöktü mü, neden açılmıyor, mesajlar neden gitmiyor 5 Temmuz 2022 İnstagram erişim sorunu nedir? İnstagram neden hata veriyor? İnstagram ne zaman düzelecek?

İnstagram Çöktü Mü, 5 Temmuz DM Sorunu Ne, Neden Hata Veriyor

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan İnstagram için son dakika şikayetleri gündem oldu. İnstagram çöktü mü? İnstagram DM sorunu nedir? İnstagram mesajları neden gitmiyor? İnstagram için kullanıcıların son dakika hata şikayetleri merak edilmeye başlandı. İnstagramda sorun mu var? İnstagram ne zaman düzelecek?

İNSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

İnstagram platformu için yapılan son dakika bildirimlerine göre kullanıcılar sosyal medya platformunda çeşitli sorunlarla karşılaşıyorlar. En çok bildirilen sorun ise DM yani mesaj gönderme özelliği ile alakalı oldu. Kullanıcıların iddialarına göre yazdıkları mesajlar karşı tarafa gitmiyor. Ayrıca İnstagram’da yaşanan tek sorun da bu değil. Yine kullanıcıların şikayetlerine göre oturum açma ve paylaşım yapma konusunda da bazı erişim sıkıntıları yaşanıyor.

İNSTAGRAM NEDEN HATA VERİYOR?

İnstagram’da yaşanan çeşitli hataların nedenleri kullanıcılar tarafından merak edilmeye başlandı. İnstagram bu hatalara ilişkin henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak İnstagram’ın teknik ekini küresel olarak yaşanan bu sorunu çözmek için çalışmaya başladılar. Kısa bir süre içerisinde yaşanan sorunun nedenleri ve boyutlarına dair İnstagram tarafından bilgi verilmesi bekleniyor. İnstagram’da son durum merak edilirken kullanıcılar bir an önce platformdan tatmin edici bir açıklama bekliyorlar.

İNSTAGRAM NE ZAMAN DÜZELECEK?

İnstagram platformunda yaşanan çökmenin ve teknik hataların ne zaman düzeleceği de merak ediliyor. Şu ana kadar herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Ancak kısa bir süre içerisinde İnstagram çökme hatası, DM mesaj gönderememe sorununun çözülmesi bekleniliyor. Gelişmelere dair İnstagram’ın kullanıcıları bilgilendireceği bildirildi.

Emlak365.com