İrem Derici Satürn'de Kiralık 2+1 Daire Arıyor!

Son dönemin magazin basınında en çok manşetlere taşınan isimlerinin başında yer alan İrem Derici yeni paylaşımı ile yine gündeme oturdu.

Emlak Magazin 06.11.2018 - 23:05 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Son dönemin magazin basınında en çok manşetlere taşınan isimlerinin başında yer alan İrem Derici yeni paylaşımı ile yine gündeme oturdu.

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlü isimlerin başında yer alan İrem Derici yeni paylaşımı ile tüm dikkatleri bir kere daha üzerine çekti. Derici son dönemde hakkında çıkan reklam aşkı yaşıyor iddialarından bunalarak dünya dışı kiralık daire arayışına başladı. Satürn'de 2+1 Daire Kiralayacak! Espirili paylaşımları ile dikkat çeken İrem Derici yeni ilişki yaşamaya başladığı erkek arkadaşı Genco Ecer ile hakkında çıkan reklam aşkı iddiası nedeni ile ayrıldığını açıklamıştı. Hakkında yapılan haberler nedeni ile sıkıntılı günler geçiren Derici “Burası çok kötü bir yer oldu. Her gün akıl tutulması yaşıyoruz gördüklerimizle, duyduklarımızla. Var mı şöyle Satürn’de bi' eli yüzü düzgün 2+1” diyerek yapılan haberlerden ne kadar sıkıldığını bir kere daha vurguladı. Sağlık sorunları nedeni ile uzun süre hastanede kalan taburcu olmasından sonra sık sık basında aşk iddiaları ile adı başka isimlerle anılan İrem Derici artık şarkıları ile gündeme gelmek istediğini belirterek magazin haberlerinden sıkıldığını söyledi. Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@