İŞKUR Emlak Sektörü İş İlanları! İç Mimar Kadrosu için Yayımlanan Duyurular

İŞKUR üzerinden yayımlanan İç Mimar kadrosu personel alım ilanları. Alım yapılacak şehirler, iç mimar alımlarında talep edilen koşullar, başvuru sürecinde yapılması gerekenler ve diğer detaylar.

EMLAK İŞ İLANLARI 20.12.2019 - 10:37 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

İŞKUR üzerinden yayımlanan İç Mimar kadrosu personel alım ilanları. Alım yapılacak şehirler, iç mimar alımlarında talep edilen koşullar, başvuru sürecinde yapılması gerekenler ve diğer detaylar.

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan çok sayıda personel alım ilanı bulunuyor. Bu personel alım ilanları onlarca sektör için yayımlanmış olup bu ilanlarla binlerce personel alımı yapılıyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu personel alım ilanlarını arasında yer alan emlak sektörü iş ilanlarını bizlerde sizlerle paylaşıyoruz. İÇ MİMAR ALIM İLANLARIBu haberimizde de siz okuyucularımıza bu alanda yayımlanan kadrolardan birisi olan İç Mimar alımlarını derledik. İç Mimar alımları, Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan firmalar tarafından yayımlanıyor. Güncel olarak yayımlanan ilanlarda Kastamonu, Uşak, Bursa, İstanbul, Antalya, Trabzon, Balıkesir, Kahramanmaraş, Adana ve Karaman yer alıyor. İlanlarda ayrıca ülke geneli olarak yayımlanan duyurular bulunmakta olup bu ilanlarda çalışma adresi firmanın bulunduğu şehir olarak belirtiliyor. Başvuru Koşullarıİç Mimar alımlarında adaylardan talep edilen başvuru koşulları arasında Üniversitelerin mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun, İyi derecede Autocad, MS Office,  programlarını kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim yönü kuvvetli, Yoğun iş temposu uyum gösterebilecek, koşulları yer alıyor.BAŞVURU SÜRECİİç Mimar için yayımlanan ilanlara başvuru yapacaka adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanları görüntüleyebilirler. Bu bağlantıdan ilanlar için yayımlanan sıralı listeye ulaşacak adaylar, ilanları tek tek inceleyip kendilerine uygun ilanları belirleyebilirler. Başvurular ise ilan metninde yer alan şekilde yapılacak.İç Mimar iş ilanları için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@