İŞKUR İş İlanları: 177 İnşaat Beden İşçisi Alımı için Çok Sayıda Şehirde İlan Yayımlandı

Türkiye geneli farklı il ve ilçelerde bulunan İnşaat Firmaları yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyurdular.

EMLAK İŞ İLANLARI 20.03.2020 - 00:30 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Türkiye geneli farklı il ve ilçelerde bulunan İnşaat Firmaları yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyurdular. Yayımlanan ilanlarda yer alan inşaat sektörü iş ilanlarını sizler için yazımızda derledik. İşte Mart ayı sonu İnşaat İşçisi, İnşaat Beden İşçisi kadroları için yayımlanan duyurular.

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda meslek grubundan personel alım ilanları yayımlandı. Bu kapsamda Mart ayının son döneminde çok sayıda firma personel alım ilanlarında güncellemeye gitti. Bu çerçevede emlak sektörü ile ilgili de çok sayıda ilan yayımlandı. EMLAK SEKTÖRÜ İŞ İLANLARITürkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan emlak sektörü iş ilanları arasında yer alan kadroları siz okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Emlak365.com olarak bu haberimizde siz okuyucularımız için İnşaat alanında yayımlanan işçi alım ilanlarını derledik. En az okur yazar seviyesinden mezun adayların başvuruda bulunabileceği bu personel alım ilanlarına ilişkin kadro kontenjan detayları sizlerle. KADRO KONTENJAN DETAYLARIMart ayı sonunda yayımlanan ilanlar kapsamında İnşaat İşçisi ve İnşaat Beden İşçisi kadroları için çok sayıda yeni duyuru adaylara duyuruldu. Türkiye geneli çok sayıda şehir için yayımlanan bu personel alım ilanlarına ilişkin kontenjan detayları ise şu şekilde;Beden İşçisi (İnşaat) kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı: 151İnşaat İşçisi kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı: 26BAŞVURU İŞLEMLERİYayımlanan bu personel alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşlar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. İŞKUR'un sistemine kayıt olacak vatandaşlar daha sonra açık iş ilanları sarma sayfası üzerinden duyurulara ulaşacak ve başvurularını yapacaklar.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@