İşsizlik Rekor Kırdı, İş Bulma Duası Google En Çok Arananlar Listesine Girdi!

TÜİK tarafından açıklanan rakamlar ile gündemdeki yerini koruyan işsizlik rakamları pek çok genci bunalıma sokarken google aramaları da değişti.

GÜNDEM 21.02.2020 - 12:04 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

TÜİK tarafından açıklanan rakamlar ile gündemdeki yerini koruyan işsizlik rakamları pek çok genci bunalıma sokarken google aramaları da değişti. En çok aranan kelimeler listesine işsizlik duası da girdi. Detaylar haberimizde...

Türkiye son dönemde işsizlik nedeni ile yaşandığı idida edilen intihar vakaları ile sarsılırken Google listesine giren en çok yapılan aramalara işsizlik duası da girdi. İş bulmakta zorlanan kişiler dua ederek süreci kolaylaştırmaya çalışırken özellikle de genç işsizlik rakamında yaşanan yükelişin ardından gelen yoğun arama durumun ciddiyetini bir kere daha ortaya çıktı. VATANDAŞ İŞ BULMA DUASI ARIYOR! İş arayan kişiler işten önce Google'da iş arama duası aramaya başladı. TÜİK tarafından açıklanan işsizlik rakamları her ay yükselirken yaşanan yükseliş iş arayan kişilerin de psikolojilerini olumsuz yönde etkiliyor. İş bulmak için mucize dua şeklinde yapılan aramalar ile vatandaşın çaresizliği dikkat çekerken dünyanın en çok izlenen video siteleri arasında yer alan You Tube üzerinden yayımlanan dua videoları milyonlarca kez izlenme rakamına ulaşırken popüler klipler ile yarışmaya başladı. İŞ BULMA DUASI Gelen yoğun aramalarda en çok ziyaret edilen ve ilk sıralarda yer alan sitelerde iş bulmak isteyen kişilerin öncelikle ilk olarak 2 gün boyunca zikir çekmeleri öneriliyor. İki günlük zikir çekilmesinin ardından birinci gün  “Allahu Yü’ti Mülkehu Men Yaşa” sözlerinin 990 kere tekrarlanması ikinci gün ise “Malikü’l-Mülki Tü’ti’l Mülke” sözlerinin bin 150 defa tekrarlanması öneriliyor.


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@