İstanbul Bahçelievler'de Arsa Sahibi Vatandaş Tartıştığı Müteahhit Kardeşlere Kurşun Yağdırdı!

İstanbul Bahçelievler'de müteahhitlik yapan iki kardeş aralarında anlaşmazlık bulunan arsa sahibi tarafından silahlı saldırıya uğradılar. Müteahhit kardeşler olay sonrasında hastaneye kaldırılırken silahlı saldırgan ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İstanbul Bahçelievler'de Arsa Sahibi Vatandaş Tartıştığı Müteahhit Kardeşlere Kurşun Yağdırdı!

İstanbul'un Bahçelievler ilçesi Zafer Mahallesi'nde bugün bir silahlı saldırı olayı gerçekleştirildi. Bu olay neticesinde iki kişinin yaralanarak hastaneye kaldırılcığı bildirildi.

ARSA SAHİBİ İKİ MÜTEAHHİTE SİLAHLA SALDIRDI!

Olaya dair otaya atılan iddialara göre müteahhitlik yaptıkları öğrenilen Sadık A. ile kardeşi Sami A. bir binadaki darelerini kiraya vermek için Zafer Mahallesi,'nde gittiler. Müteahhit kardeşler kendi mülkiyetlerinde olan daireye kiralık yazısı asmak istediler. Ancak bu sırada aralarında daha önce husumet olduğu iddia edilen ve o binada oturan arsa sahibi Hakan K. ile müteahhit kardeşlerin arasında tartışma yaşanmaya başlandı.

Çıkab tartışma esnasında taraflar birbirleri hakkında ağır ifadeler kullanınca arsa sahibi Hakan K. evine giderek bir tüfek alıp yeniden müteahhit kardeşlerin yanına geldi. Hiç konuşmadan direkt olarak tüfek ile ateş eden Hakan K. Sami A.'yı kafasından ve Sadık A.'yı da kolundan yaraladı. Bu sırada belindeki silaha davranan Sadık A. yaralı bir şekilde ateş ederek kendisini güvene alıp dışarıya çıktı.

POLİS SALDIRGANI SİLAHIYLA YAKALADI!

Silah seslerinin duyulmasının hemen ardından kumşular tarafından polise ihbarda bulunuldu. Bu ihbar sonrasında polis ekipleri ile sağlık ekipleri olay yerine intikal ettiler. Sağlık ekipleri yaralı halde buldukları müteahhit kardeşleri hastaneye kaldırarak tedavi altına aldılar. Polis ekipleri ise arsa sahibi Hakan A.'yı saldırıda kullandığı tüfek ile beraber apartman içerisinde yakalayarak gözaltına aldılar.

Görgü tanıklarına göre arsa sahibi ile müteahhit kardeşler arasında daha önceden başlayan ve çözülemeyen bir husumet olduğunun bilindiği ifade edildi. Sık sık tartışmalara şahit olduklarını söyleyen görgü tanıkları ilk defa tartışmanın silahlı kavgaya dönültüğünü gördüklerini ifade ettiler.

Olayla ilgili soruşturma sürerken saldırı sonucu yaralanan müteahhit kardeşlerin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.