İstanbul Büyükşehir Belediyesi Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 420 Memur Alım İlanı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği İBB memur alım ilanında önlisans ve lisans kadroları bulunuyor. Aralık 2019 itibariyle yayımlanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi sözleşmeli personel alım ilanı detayları haberimizde.

EMLAK İŞ İLANLARI 12.12.2019 - 13:43 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği İBB memur alım ilanında önlisans ve lisans kadroları bulunuyor. Aralık 2019 itibariyle yayımlanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi sözleşmeli personel alım ilanı detayları haberimizde.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kadrosunda eksik bulunan birimlerine sözleşmeli belediye memuru alımı için ilan yayımladı. İBB tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımlar farklı kadrolardan yapılacak olup ilana başvurular çeşitli eğitim düzeyinden mezun olan öğrenciler arasından yapılacak. Söz konusu bu personel alım ilanlarına ilişkin detayları siz okuyucularımıza ayrıntıları ile aktarıyoruz. İBB 420 SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI KADRO DETAYLARIİBB tarafından gerçekleştirilecek personel alım ilanında yer alan detaylara göre, kurum toplam 420 personel istihdam edecek. Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım en az lise düzeyinden olacak. Bazı bölümlerde YDS şartının da yer aldığı ilanda önlisans ve lisans mezunları içinde kadrolar bulunuyor. Bu çerçevede ilan metninde yer alan açık kadrolar şunlar;Avukat, Sosyal Çalışmacı, Psikolog, Fizyoterapist, Hemşire, Ebe, Çocuk Gelişimcisi, Farklı Branşlarda Mühendis, Şehir Plancısı, Mimar, Peyzaj Mimarı, Matematikçi, İstatistikçi, Tercüman, Arkeolog, Sanat Tarihçisi, Programcı, Tekniker, Teknisyen,  Farklı Dillerde Eğitmen, BELEDİYE MEMURU ALIMI BAŞVURU KOŞULLARIİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından ilan edilen kadrolara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken ilk koşul öğrenim şartı. Her kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını sağlayan adaylar ayrıca aşağıda yer koşulları da sağlamak zorunda. Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmaları (20/12/1989 ve daha sonraki tarihlerde doğanlar), İBB PERSONEL ALIMI BAŞVURU İŞLEMLERİİlan edilen açık kadrolar için başvuru yapacak adaylar başvurularını 13 Aralık ile 17 Aralık tarihinde yapacaklar. Başvurular İBB'nin web sayfasında yayımlanan başvuru formunun doldurulması ve diğer evrakların kuruma teslim edilmesi suretiyle yapılacak. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@