İstanbul Sancaktepe'de Askeri Helikopter Site Üzerine Düştü!

İstanbul'da çöken bina şoku henüz atlatılamazken son dakika gelişmesi olarak Sancaktepe'de askeri helikopterin bir siteye düştüğü açıklandı.

GÜNDEM 11.02.2019 - 19:09 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

İstanbul'da çöken bina şoku henüz atlatılamazken son dakika gelişmesi olarak Sancaktepe'de askeri helikopterin bir siteye düştüğü açıklandı.

İstanbul Sancaktepe'de eğitim uçuşu yapan askeri helikopterin bir sitenin üzerine düştüğü açıklandı. İstanbul Valiliği Açıklama Yaptı! İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yapmış olduğu açıklama ile askeri helikopterin düşüş haberini doğruladı. Ali Yerlikaya resmi twitter hesabı üzerinden "Çekmeköy ilçemizdeki bir site içerisine askeri helikopterimiz zorunlu iniş yaparken düştü" açıklaması ile askeri helikopterin düştüğünü duyurdu. 

Henüz ölü ve yaralı olup olmadığı hakkında resmi bir açıklama yapılmazken olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. İstanbul Sancaktepe'de Askeri Helikopter Hangi Siteye Düştü?Askeri helikopterin site üzerine düştüğünün duyurulması ile beraber hangi siteye helikopter düştü soruları da sorulmaya başlandı. Vali Ali Yerlikaya açıklama yaparak "Alınan ilk bilgilere göre; Çekmeköy ilçemiz Kirazlıdere Mahallesi Sultangazi Caddesi Parkverde Sitesine düşen askeri helikopterdeki 4 yaralı askerimiz Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir" denilerek sitenin adını da paylaşmış oldu.  4 Askerimiz Şehit Düştü! Ne yazık ki acı heber geldi. Düşen askeri helikopterde yer alan 4 askerimiz şehit oldu...Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@