İstanbul'da Özel Hastane İcradan Yarı Fiyatına Satışa Çıktı!

İstanbul Küçükçekmece'de bulunan özel hastane icra yolu ile satışa sunulurken yarı fiyatına satışa çıkarılması büyük ilgi uyandırdı.

GÜNDEM 23.08.2019 - 11:24 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

İstanbul Küçükçekmece'de bulunan özel hastane icra yolu ile satışa sunulurken yarı fiyatına satışa çıkarılması büyük ilgi uyandırdı. Detaylar haberimizde!

Ekonomik kriz tüm sektörleri olumsuz etkilemeye devam ederken özel hastanelerde de sorunlar yaşanmaya başlandı. İstanbul'de yer alan Dr. Sadık Ahmet Hastanesi icra yolu ile satışa çıkarıldı. Gerçek Değerinin Yarı Fiyatına Satışa Çıkarıldı! 29 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan ihale ile İstanbul Küçükçekmece'de bulunan Dr. Sadık Ahmet Hastanesi satışa sunulacak. Söz konusu ihalede 2 milyon 280 bin lira değerindeki hastane ruhsatı ile 419 bin lira değerindeki hastane ekipmanları yarı fiyatına satışa sunulacak. Söz konusu hastane 1996 yılında kurulmuş ve o tarihten bu yana bölge halkına sağlık hizmeti veriyordu. 75 bin liralık sermaye ile kurulan hastane Arda Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Limited Şirketi adı ile 5 ortak tarafından işletiliyordu. Ancak son zamanlarda yaşanan ekonomik kriz ve dolar kurunda yaşanan hızlı değerlenme nedeni ile mali krize girdiği iddiaları ile gündeme geliyordu. Düzenlenen ihale ile 29 Ağustos 2019 tarihinde özel hastane sahibi olmak için en yüksek fiyat teklifini veren kişi ya da şirket ihaleyi kazanarak hastanenin yeni sahibi olacak.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@