Jet Fadıl'ın Antalya'da Ki Arazisi İcradan Satışa Çıkıyor!

Sık sık adı dolandırıcılık iddiaları ile gündeme gelen ve kamuoyunda Jet Fadıl adı ile anılan Fadıl Akgündüz'e ait olduğu iddia edilen arsanın icradan satışa çıktığı açıklandı.

Emlak Magazin 01.11.2018 - 20:00 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Sık sık adı dolandırıcılık iddiaları ile gündeme gelen ve kamuoyunda Jet Fadıl adı ile anılan Fadıl Akgündüz'e ait olduğu iddia edilen arsanın icradan satışa çıktığı açıklandı.

Tam 18 sene önce tanıtımı yapılmaya başlanarak çeşitli isimler altında satış yapılmasına rağmen bir türlü başlanmayan projenin üzerinde yapılacağı arazinin icradan satışa sunulduğu açıklandı. Mağdurlar tarafından açılan davanın görüldüğü mahkeme tarafından verilen karar kapsamında söz konusu arsanın icra kanalı ile satılacağı ve bu arsanın üzerinde yapılacak olan projeden konut alarak madğur olan kişilere ödeme yapılacağı iddia edildi. Aynı Daireyi Binlerce Kişiye Satmış!Konu hakkında açıklamalarda bulunan mağdur olan kişilerin avukatı olarak davaya müdahil olan Semih Gökpınar yapmış olduğu açıklamada "Daireler, bedelleri peşin alınarak binlerce kişiye satılmış. Daire satın alan binlerce kişiyle birlikte sitenin yapılacağı arazinin satılması için hukuk mücadelesi verdik.Almanya’da yaşayan 4 müvekkilinin yaklaşık 17-18 yıl önce Fadıl Akgündüz’e ait Jetpa Pazarlama Limited Şirketi’nden konut satın aldıklarını, aradan geçen sürede evlerin temeli bile atılmayınca mağdurların yasal yollara bavurması sonucunda davalar kazanıldı.Hemen peşinden icra işlemlerine başlatıldı. 43 bin 404 metrekarelik yerin 4 Aralık’ta icra kanalıyla satışı yapılacak. Arazinin kıymet takdiri 16 milyon 276 bin TL olarak belirtilse de gerçek değeri 40 milyon liranın üzerinde" dedi.Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@