Kaan Tangöze Eski Eşi Seçkin Piriler'e Bodrum'dan 700 Bin Liraya Ev Aldı!

Ortaya atılan aldatılma iddiaları nedeni ile son derece sıkıntılı bir boşanma süreci yaşayan Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler arasındaki sular duruluyor.

EMLAK MAGAZİN 01.08.2018 - 10:00 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Ortaya atılan aldatılma iddiaları nedeni ile son derece sıkıntılı bir boşanma süreci yaşayan Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler arasındaki sular duruluyor.

Kaan Tangöze'nin iki çocuğunun annesi olan Seçkin Piriler adına 700 bin lira ödeyerek Bodrum'da ev satın aldığı iddia edildi. Daha önce de ikili Kaan Tangöze'nin Bodrum'da yer alan villasını yeni sevgilisi ile dönüşümlü olarak kullandıkları iddiası ile magazin gündeminde yer almıştı. 



Eski Eşi İçin 700 Bin Lira Ödedi 



Seçkin Piriler ortaya atılan bu iddialar sonrası hemen açıklama yapmış ve söz konusu villayı boşanma olayından sonra Kaan Tangöze'nin kullanmadığını sadece çocukların ve kendisinin kullandığını açıklamıştı. 



Ortaya atılan iddiaların Seçkin Piriler'i son derece üzdüğü öğrenilirken Kaan Tangöze'nin eski eşine jest yapmak adına sadece Piriler'in ve çocuklarının kullanması için yeni bir yazlık aldığı öğrenildi. Tangöze'nin yeni villa için 700 bin lira ödediği açıklanırken Duman grubunun solistinin yeni sevgilisi olan Kıvılcım Ural'ın bu habere nasıl tepki vereceği ise merak konusu oldu. 



Bilindiği üzere Seçkin Piriler ile Kıvılcım Ural sosyal medya hesapları üzerinden çoğu zaman isim vermeden yapmış oldukları paylaşımlar ile sürekli olarak bir savaş veriyor. Seçkin Piriler'e eski eşinden yapılan bu jestin Ural tarafından nasıl karşılanacağı ve yeni bir kavga konusu olup olmayacağı ise büyük bir merakla bekleniyor. 



Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@