Kabataş Martı Projesi iptal mi edildi? Ekrem İmamoğlu açıkladı!

23 Haziran seçimlerinden sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Ekrem İmamoğlu, Kabataş Martı Projesi hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 07.08.2019 - 15:39 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

23 Haziran seçimlerinden sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Ekrem İmamoğlu, Kabataş Martı Projesi hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

23 Haziran seçimleri sonrasında bir çok projeyi yerinde incelemeye başlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da yapılması planlanan Kabataş Martı Projesi hakkında konuştu.KABATAŞ MARTI PROJESİ İPTAL Mİ EDİLDİ?İptal edildiği konuşulan Kabataş Martı Projesi hakkında yerinde incelemelerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İptal edileni, yerine ne geleceğini anlamaya çalışacağım. Şuan gördüğünüz gibi metro inşaatı yürüyor. Hepsine bütüncül bakıyoruz. Aşamaları toparlayıp daha net açıklamalarda bulunabilirim" ifadelerini kullandı.İPTAL OLDU OLARAK BİLİNİYORİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yerinde inceleme yaptığı Kabataş Martı Projesi hakkında çalışanlardan bilgi alarak, işçilerle bir araya geldi. İşçilerle sıcak bir şekilde sohbet eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin sorularını cevapladı. Bir gazetecinin Kabataş Martı Projesi hakkında "Proje iptal oldu olarak biliniyor" ifadelerine karşılık olarak İmamoğlu, ''Şuanda projeyi anlamak için buraya geldim.” dedi.EKREM İMAMOĞLU BİLGİ ALDIAyrıca İmamoğlu, “Soruların tümüne cevap verme aşamasında değilim. Burayı gezerek var olanı anlamaya çalışacağım. Brifing alacağım. İptal edileni, yerine ne geleceğini anlamaya çalışacağım. Şuan gördüğünüz gibi metro inşaatı yürüyor. Hepsine bütüncül bakıyoruz. Aşamaları toparlayıp daha net açıklamalarda bulunabilirim'' dedi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@