Kanye West, Kim Kardashian'a Komşu Oluyor! West, Yeni Evinden Görüntüler Sızdı!

Ünlü rap yıldızı Kanye West, boşanmak üzere olduğu Kim Kardashian'a komşu oldu. Bir sokak öteden ev satın alan West'in yeni dairesi 4.5 milyon dolar.

Kanye West, Kim Kardashian'a Komşu Oluyor! West, Yeni Evinden Görüntüler Sızdı!

Ünlü rap sanatçısı Kanye West, boşanma aşamasındaki show yıldızı eşi Kim Kardashian'ın evinin yakınından bir daire satın aldı.

Çocuklarının Annesinden Ayrı Kalamadı!

Şiddetli bir boşanma süreci geçiren çiftten Kanye West, çocuklarının annesi Kim Kardashian'ın evinin karşı sokağından bir daire satın aldı. Adını 'Ye' olarak değiştiren ünlü şarkıcı, yatırımını Los Angeles'ın Hidden Hills bölgesinden yaptı.

Kanye West'in yani adıyla Ye'nin yeni aldığı evin bedelinin ise 4,5 milyon dolar olduğu öğrenildi. Toplam serveti 6,6 milyar dolar olan West'in bu ev ile daha mütevazi bir yaşama döndüğü fark ediliyor.

kanye west

350 Metrekare Evinin Fiyatı Dudak Uçuklatıyor!

Geçtiğimiz aylarda eşi ile barışmak için hamleler yapan West, çabalarına karşılık bulamayınca boşanma davası kaçınılmaz oldu. West, dört çocuğunun annesi Kardashian'a daha yakın olabilmek için bir sokak ötesinden yeni bir daire satın aldı.

4.5 milyon dolar bedeli olan ev, bir dönümlük arazi üzerine konumlanıyor. 360 metrekare genişliğe sahip olan dairede 5 yatak odası, 3,5 banyo, büyük bir havuz ve üç atı içine alabilecek büyüklükte bir ağıl yer alıyor.

kanye west 1

Öte yandan West'in Malibu'daki konutu için 57,3 milyon dolar ödediği düşünülürse, 4.5 milyon dolarlık ev oldukça sade ve ucuz görünüyor. Ayrıca evin eski bir yapı olduğu, 1955 yılında inşa edildiği ve West'in ünlü bir tasarımcıyla anlaşarak evi adeta baştan yaratacağı öğrenildi.

SONRAKİ HABER