Kapıcı Olayı Esra Erol'da Canlı Yayını Karıştırdı, Apartman Görevlisinin Açıklamaları Kaos Yarattı!

Televizyonların en çok izlenen aynı zamanda da en çok tartışma yaratan programları arasında yer alan Esra Erol'da programı dün bir kere daha Türkiye gündemini sarstı.

Kapıcı Olayı Esra Erol'da Canlı Yayını Karıştırdı, Apartman Görevlisinin Açıklamaları Kaos Yarattı!

Televizyonların en çok izlenen aynı zamanda da en çok tartışma yaratan programları arasında yer alan Esra Erol'da programı dün bir kere daha Türkiye gündemini sarstı. Programa katılan 2 çocuk annesi kadın apartman görevlisi olarak çalıştıkları apartmandan eşi nedeni ile atıldıklarını, eşinin kendisi ve çocuklarını terk ettiğini, ortada kaldığını söyleyerek Esra Erol'dan yardım istedi.

Esra Erol'un canlı yayını sonrası kayıplara karışan apartman görevlisi adam eşinin sürekli birilerinden yardım dilendiğini iddia ederek bu nedenle terk ettiğini söyledi. Canlı yayına telefon üzerine telefon yağarken gelen aramaların tümünde eşini terk eden adamın apartman kapıcısı olarak çalıştığı binalardan kadınlara sarkıntılık ettiği iddiası ile kovulduğu iddia edildi.

KAPICI HAKKINDA ORTAYA ATILAN İDDİALAR AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI!

Canlı yayına katılan kişiler apartman görevlisi olarak çalışan adamın son çalıştığı apartmandan da kadınlara sarkıntılık yaptığı yönünde gelen ihbar mektubu sonrasında kovulduğunu söylediler. Daha önce Romen uyruklu bir kadınla ilişki yaşamak için yüklü miktarda parasını kaptırdığı belirtilen adamın eşinin bu parayı bulabilmek için evlere temizliğe gittiği ve eşinin kaptırdığı paranın borçlarını dahi kendisinin çalışarak ödediği ortaya çıktı.

Esra Erol yapılan açıklamalar sonrası büyük şok yaşarken eşini ve çocuklarını terk eden adamın yapmış olduğu açıklamalar sonrasında çileden çıktı. Sürekli olarak eşini aşağılayan yönde açıklamalar yapan adamın sözleri üzerine büyük kızgınlık duyan Esra Erol adamın "hocam için karımdan vazgeçerim" sözleri üzerine adeta çılgına dönerek "Bir kadının çocukları için yardım istemesi utanılacak bir şey değil. Ama kocasının çalıştığı binadaki kadınlara uygunsuz davranışlar sergilemesi utanılacak şey.

Söz hakkı veriyorum zeytin yağı gibi üste çıkıyorsunuz. Sizin bahsettiğiniz hocanın kim olduğunu ben çok iyi biliyorum. O sözde hocanın lafına bakarak çocuklarınızı okula göndermediğinizi de biliyorum. Peki o sözde hocanız size çalıştığınız iş yerlerindeki kadınlara da sarkıntılık yapın diyor mu? Ayrıca o hocanın terör örgütleri ile bağlantısı da ortada. Sizin gibi erkek profillerini ben çok iyi biliyorum" diyerek adeta canlı yayında insanlık dersi verdi. Eşi tarafından terk edilen kadın göz yaşlarına boğulurken eşinin evin eşyalarını çocuklarına bırakmak için kendisinden 10 bin lira istediğini iddia etti.

SONRAKİ HABER