Kardeşler Arasında Tapu Kavgası Faciaya Dönüştü! Miras Katliamı Yaşandı, İftar Vakti Abisi, Yengesi ve Yeğenini Öldürdü

Sakarya'da iki kardeş arasında yaşanan miras anlaşmazlığı büyük bir aile faciasına dönüştü. 54 yaşındaki kardeş iftar saatinde tapu kavgası yaşadığı 65 yaşındaki abisi, yengesi ve yeğenini katletti.

Gündem 06.04.2022 - 09:39 06.04.2022 - 09:39 Gülcan Özer

Miras anlaşmazlığı nedeni ile yaşanan aile facialarına bir yenisi daha eklendi. Sakarya'ya bağlı olan Serdivan ilçesinde yaşanan tapu kavgası ne yazık ki 3 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. 

Babalarından kalan mirası paylaşamayan iki kardeş arasında başlayan anlaşmazlık gerilim yaşanmasına neden olurken kardeşler dün akşam iftar saatine yakın yeniden tapu kavgası yaşadı. 54 yaşında olan küçük kardeş Ç.G. iddialara göre ağabeyi B.G.'ye ait olan eve gitti. Burada tapu anlaşmazlığı nedeni ile kardeşler yeniden tartışmaya başladı. 

TAPU KAVGASI AİLE FACİASINA DÖNÜŞTÜ: 3 KİŞİ ÖLDÜ, 1 KİŞİ SAKLANARAK KURTULDU! 

İki kardeş arasında tapu nedeni ile başlayan tartışma kısa sürede alevlenerek kavgaya dönüştü. Abisi ile yaşadığı tartışmada sinirlerine hakim olamayan Ç.G. yanında getirdiği silahını ateşledi. 

Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine güvenlik güçleri ve sağlık ekipleri sevk edilirken, Ç.G.'nin ise olay yerinden kaçtığı tespit edildi. Sağlık ekiplerinin olay yerinde yapmış oldukları ilk müdahalenin ardından vücuduna kurşunların isabet ettiği B.G., D.G. ve T.G.'nin olay yerinde hayatını kaybettiği tespit edildi. Çiftin 31 yaşındaki oğulları kurşunların isabet etmesi nedeni ile hayatını kaybederken diğer çocuklarının ise balkonda saklanarak hayatta kalmayı başardığı açıklandı. Güvenlik güçleri olay yerinden kaçan Ç.G.'nin yakalanması için geniş çaplı arama çalışması başlatırken hayatını kaybeden aile üyelerinin yapılacak olan otopsinin ardından düzenlenen cenaze namazı ile defnedileceği açıklandı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@