Kazandıklarını Gayrimenkule Yatıran Serenay Sarıkaya 7 Milyon TL Ödeyerek Beykoz'da Lüks Villa Satın Aldı

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya kazançlarını gayrimenkul yatırımına dönüştürdü. Beykoz'da villa alan Serenay Sarıkaya ödediği rakamla dudak uçuklattı. 

Emlak Magazin 19.10.2021 - 05:00 19.10.2021 - 05:00 Engin Uzunoğlu

Son dönemlerin dikkat çeken oyuncularından olan Serenay Sarıkaya gayrimenkul yatırımları ile gündeme geldi. Şu anda Netflix'te yayınlanan Şahmeran dizisi ve bir banka reklamı ile dikkat çeken ünlü oyuncu kazançlarını yatırıma dönüştüren ünlüler kervanına katıldı. 

REKLAMLARDAN MİLYONLARCA LİRA KAZANDI

Hem oyunculuğu hem de özel hayatı ile adından sıkça söz ettiren Serenay Sarıkaya için işler oldukça iyi gidiyor. Netflix'te Şahmeran dizisi ile oyunculukta zirveye çıkan Serenay Sarıkaya bir yandan da reklamlarda boy göstermeye devam ediyor. Özellikle oynadığı reklamlardan Serenay Sarıkaya'nın milyonlarca liralık gelir elde ettiği bildirildi. 

KAZANDIKLARINI GAYRİMENKULE YATIRIYOR!

Yer aldığı reklamlarda çok ünlü markaların yüzü olan Serenay Sarıkaya son olarak bir bankanın yüzü oldu. Banka reklamı ile kendisini iyice hatırlatan Serenay Sarıkaya elde ettiği kazancının çok önemli bir kısmı ile gayrimenkul yatırımı yapıyor. Son bir yıl içerisinde Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı reklamlardan 12 Milyon TL'lik bir gelir elde ettiği bildirildi. Bu kazancının bir kısmını yatırım için değerlendiren Serenay Sarıkaya İstanbul Beykoz'da lüks bir villa satın aldı. Ünlü oyuncunun bu lüks villa için ödediği rakam ise dudak uçuklattı. 

Serenay Sarıkaya'nın gelirinin önemli bir kısmını reklamlar karşılıyor. Hatta bazı Uluslararası markaların Türkiye elçisi bile olduğu biliniyor. Bvlgari de bu markalar arasında yer alıyor. Serenay Sarıkaya'nın sadece bu anlaşmadan bir servet kazandığı iddia edildi. Ardından ise bir banka ile anlaşma yapan Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı ilk reklam şu anda televizyonlarda dönemeye başladı. Banka reklamından Serenay Sarıkaya'nın 7 Milyon TL kazandığı iddia edildi. 

Türkiye'nin en büyük tekstil markalarından olan Mavi ile de reklam yüzü olmak için daha önceden anlaşan Serenay Sarıkaya'nın bu anlaşmadan da 3 Milyon TL kazandığı iddia edildi. Tüm bu kazançlarını gayrimenkul yatırımına dönüştüren Serenay Sarıkaya'nın geleceğini garanti altına aldığı bildirildi. 

7 MİLYON TL'YE LÜKS VİLLA SATIN ALDI!

Son olarak Beykoz'da lüks bir villa satın alan Serenay Sarıkaya'nın bu villa için tam 7 Milyon TL ödeme yaptığı bildirildi. Lüks villanın satın alma işlemlerini tamamlayan Serenay Sarıkaya hemen tadilat işlemlerine başladı. Tadilat için de bir bütçe ayıran Serenay Sarıkaya tadilat sonrasında bu villayı kiraya vererek değerlendirecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@