Kemal Gülman 8 Milyon Euro Ödeyerek Monako'dan Ev Aldı!

İhanet iddiası ile eşi Feryal Gülman'dan olaylı boşanma davası süreci geçiren Kemal Gülman kendisine Monako'da yeni bir hayat kurdu.

EMLAK MAGAZİN 22.11.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

İhanet iddiası ile eşi Feryal Gülman'dan olaylı boşanma davası süreci geçiren Kemal Gülman kendisine Monako'da yeni bir hayat kurdu. Ünlü isim 8 millyon Euro ödeyerek ev satın aldı!

Sosyetenin ünlü çifti Kemal Gülman ile Feryal Gülman olaylı boşanma davaları ile magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Feryal Gülman'ın 2013 yılında 86 yaşındaki eşi Kemal Gülman'a açtığı boşanma davası gündeme bomba gibi düşerek büyük yankı uyandırmıştı. Eşi 200 Milyon Liralık Tazminat İstemişti! Feryal Gülman eşine kendisini genç bir kadın ile aldattığı iddiası ile boşanma davası açmıştı. 2013 yılında 23 yıllık eşine açtığı boşanma davasında Feryal Gülman eşinden 200 milyon liralık tazminat istemiş, dava üstüne dava açarak büyük yankı uyandırmıştı. Kendisinden 32 yaş küçük olan eşinin açtığı boşanma davası sonrası Kemal Gülman ise kendisine yeni bir hayat kurmaya başladı. Kemal Gülman eşinin açtığı davalara karşılık olarak eşinden 500 bin liralık tazminat isteyerek karşı dava açmıştı. Monako'dan Lüks Ev Aldı! Kemal Gülman yaşadığı stresten uzaklaşmak ve sıkıntılı günleri aşmak için sık sık Monako'ya uçmaya başlayan ünlü iş adamı burada daha fazla zaman geçirmek için ev sahibi olmaya karar verdi. Yakın dostlarına "Bekarlık sultanlıkmış. Kafam rahat. Çok mutluyum" dediği iddia edilen ünlü iş adamı Monako'da bir ev satın aldı. Hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce dünya jet-set'in de gözdesi olan Mirabeau Otel'in rezidans bölümünden yüksek tutarla ev alan Gülman kendisine yeni bir hayat kurdu.Deniz manzaralı olan yeni evi için 8 milyon euro (yaklaşık 50 milyon 450 bin lira) ödediği iddia edilen Gülman 103 metrekarelik 3 oda bir salon lüks rezidans dairesi için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@