Kemal Kılıçdaroğlu Mersin CHP Mitingi Nerede, Ne Zaman, Saat Kaçta?

CHP Mersin Mitingi için geri sayım başladı. Ben Kemal geliyorum Kılıçdaroğlu Mersin mitingi ne zaman, Kılıçdaroğlu Mersin mitingi nerede, CHP Mersin mitingi saat kaçta?

Gündem 04.12.2021 - 00:49 04.12.2021 - 01:30 Gülcan Özer

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun miting yeri nedeni ile aralarında karşılıklı polemik yaşanmasına neden olan CHP Mersin Mitingi için geri sayım başladı. CHP mitingi için hummalı bir çalışma başlarken mitinge çevre illerden de çok sayıda katılım gerçekleşmesi bekleniyor. 

CHP'nin büyük bir titizlikle hazırlandığı miting öncesi şehirde dağıtılan Netflix'te izlenme rekor kıran Güney Kore yapımı "Squid Game" adlı diziye atıfta bulunan kartlarda kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. CHP yönetimi kartları kendilerinin dağıtmadığını ve kimin dağıttığını tespit etmek için çalışma başlattıklarını açıkladı. Peki, CHP Mersin mitingi ne zaman, nerede, saat kaçta?

CHP MERSİN MİTİNGİ NEREDE?

Düzenlenecek miting için başvuru yapan CHP, Mersin'in en geniş meydanı olan Cumhuriyet Meydanı için izin almak istemişti. Valilik bu talebi kabul etmeyerek reddetmişti. Konu hakkında açıklama yapan CHP Milletvekili Alpay Antmen, “Miting için başvuru yaptığımız Cumhuriyet Meydanı'na izin verilmedi. Millet Bahçesinin yanında bulunan stadın yanına verildi. Orada yapacağız" diyerek CHP Mersin Mitingi yeri olarak stadyumun yanındaki alanı işaret etmişti. 

mersin mitingi nerede

CHP MERSİN MİTİNGİ SAAT KAÇTA, KILIÇDAROĞLU MERSİN MİTİNGİ NE ZAMAN?

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından gerçekleştirilecek olan miting tarihi 4 Aralık 2021 olarak ilan edilmişti. Yani CHP Mersin mitingi bu gün yapılacak. 

chp mersin mitingi

4 Aralık 2021 Cumartesi günü olarak ilan edilen miting saati ise 13:00 olarak duyuruldu. Mitinge hem Mersin'den hem de çevre illerden yoğun katılım olması bekleniyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@