Kerimcan Durmaz, Acarkent Villaları Site Yönetim Tarafından Kovuldu Mu?

Yaşadığı video skandalı sonrasında adeta yıldızı bir balon gibi sönen Kerimcan Durmaz okul eğitimi için Amerika New York'a taşınma kararı aldığını açıklamıştı.

Emlak Magazin 19.09.2019 - 20:00 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Yaşadığı video skandalı sonrasında adeta yıldızı bir balon gibi sönen Kerimcan Durmaz okul eğitimi için Amerika New York'a taşınma kararı aldığını açıklamıştı. Ancak olayın aslında bambaşka bir hikayesi olduğu ortaya çıktı!

Bundan yaklaşık 5 ay önce uçak tuvaletinde çektiği müstehcen görüntüleri yanlışlıkla sosyal medya hesabında yayımlamasının ardından Kerimcan Durmaz krizi patlak vermişti. 



Kerimcan Durmaz yaşadığı skandal sonrasında tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edilirken çok sayıda reklam ve çalışma anlaşması da iptal edilerek büyük maddi kayıp yaşamıştı. 



Erdal Acar Devreye Girdi, Kerimcan Durmaz Evinden Kovuldu! 



Pek çok ünlüye ev sahipliği yapan Acarkent Villaları içerisinde yer alan lüks villada oturan Kerimcan Durmaz kısa süre önce aylık 30 bin lira kira ödediği villayı satın almak için harekete geçmişti. 



Video skandalının patlak vermesinin ardından Kerimcan Durmaz'ın Beykoz Acarkent villaları sakinleri tarafından sitede istenmediği ve tepki gördüğü iddia edildi. 



Kerimcan Durmaz'ın satın almak istediği villa için harekete geçen Erdal Acar iddialara göre kimsenin Kerimcan Durmaz'ı sitede istemediğini söyleyerek acilen taşınmasını söylemek için araya aracılar sokarak haber gönderdi. 



Aylık 500 bin liralık rekor kazanca sahip olan Kerimcan Durmaz uyarılara kulak asmadı ve oturduğu evden memnun olduğunu söyleyerek kesinlikle taşınmayacağını iletti. 



Ancak Erdal Acar yine iddialara göre sitenin güvenlik görevlerini devreye sokarak Kerimcan Durmaz'ı siteden kovdurdu. 



Apar topar eşyalarını taşımak zorunda kalan Kerimcan Durmaz ise Amerika'ya yerleşmeye karar verdi ve New York'a taşındı. 



Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@