Kibariye Eşi Ali Küçükbalçık'ın Borcunu Ödemek İçin 3 Milyon Liralık Evini Sattı!

Arabesk müziğin sevilen ismi Kibariye eşi Ali Küçükbalçık'ın magazin haberleri ile sürekli olarak gündeme gelmeye devam ediyor.

Emlak Magazin 23.07.2019 - 22:30 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Arabesk müziğin sevilen ismi Kibariye eşi Ali Küçükbalçık'ın magazin haberleri ile sürekli olarak gündeme gelmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!

Bir dönem eşi tarafından aldatıldığı haberleri ile sürekli olarak gündeme gelen Kibariye bu seferde eşinin borçları nedeni ile yeniden gündeme taşındı. Kibariye Eşinin Borçlarını Ödemek İçin Evini Mi Sattı?Posta Gazetesi tarafından yapılan habere göre Kibariye eşinin 10 milyon liraya ulaşan borçlarını kapatabilmek için evini zararına sattı. Kendisinden 19 yaş küçük olan eşinin borçlarını kapatmak için kolları sıvayan Kibariye evini gözünü kırpmadan dahi zarar ederek satışa çıkardı. Eşinin alacaklılar tarafından sıkıştırılması üzerine Kibariye gerçek değeri 3 milyon lira olan evini 1 milyon 390 bin lira zarar etmesine rağmen yine de sattı. Borç batağında olan eşini kurtarmak için zarara razı olan Kibariye Bakırköy'de bulunan lüks evini zarar ederek elden çıkardı. İlk başta evi için 3 milyon 140 bin lira fiyat belirleyen Kibariye eşinin alacaklıları tarafından sıkıştırılması üzerine zarar etmesine rağmen evi 1 milyon 750 bin liraya sattı. "Hatasız Kul Olmaz" Çıkışı Çok TartışılmıştıHatırlanacağı üzere Kibariye aldatılan kadın olarak toplum tarafından desteklenmiş ancak eşini affederek yapmış olduğu "hatasız kul olmaz" çıkışı toplumun pek çok kesimi tarafından tepki ile karşılanmıştı.  Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@