Kibariye'nin Ataşehir'de Ki 2 Milyon Liralık Evine Haciz Geldi!

Son dönemde eşi Ali Küçükbalçık tarafından aldatıldığı yönündeki haberlerle magazin basınının gündeminden düşmeyen Kibariye'ye bir kötü haber geldi.

Emlak Magazin 28.05.2018 - 11:43 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Son dönemde eşi Ali Küçükbalçık tarafından aldatıldığı yönündeki haberlerle magazin basınının gündeminden düşmeyen Kibariye'ye bir kötü haber geldi. Ünlü yıldızın 2 milyon lira ödeyerek Ataşehir'de satın aldığı lüks evine haciz geldi. 

Bodrum'da Ki Villadan Sonra Bir Şok Daha Ali Küçükbalçık'ın Lübnanlı bir güzelle aşk yaşadığı, sevgilisi ile Kıbrıs'ta tatil yaparken kumarda yüklü miktarda para kaybettiği iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Yapılan haberlerden sonra Kibariye'nin eşinin piyasaya çok sayıda çek dağıttığı, Kibariye'nin adını kullanarak piyasaya yüklü miktarda borç taktığı ve çalışanlarına aylardır maaş ödemediği ortaya çıkmıştı.Skandal patlak verdikten sonra ünlü yıldızın Bodrum'da yer alan villasına haciz gelmiş ve villa borcundan dolayı Kibariye'nin elinden alınmıştı. Kibariye daha bu şoku atlatamadan ünlü yıldızın bu seferde Ataşehir'de 2 milyon liraya satın aldığı ve 1 milyon lira ödeyerek dekore ettirdiği villasına lüks evine haciz geldi. Haciz memurları evde 2 tane olan eşyaların tümünün bir tanesine el koyarak haczetti.Kibariye Evi Terk Etti, Annesinin Yanına Gitti İddialar ilk gündeme geldiğinde "bir kadın için yuvamı yıkmam" diyen Kibariye birbiri ardına yaşadığı haciz şoklarına daha fazla dayanamayarak sonunda evini terk etti. Ünlü şarkıcının evini terk etmesine neden olan son olayın ise Küçükbalçık'ın genç sevgilisinin hamile olduğu iddiaları olduğu belirtiliyor. Kibariye'nin içerisinde olduğu bu büyük borç batağından nasıl çıkacağı ve evliliğine devam edip etmeyeceği ise merak konusu oldu. Kaynak: emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@