Kılıçdaroğlu'na Çorum'da Büyük Şok! Çocuğuna Dokundurtmadı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Çorum'u ziyaret etti. Ziyaretinde bir kadınla arasında geçen çocuğum dokunma diyaloğu büyük yankı uyandırdı.

Kılıçdaroğlu'na Çorum'da Büyük Şok! Çocuğuna Dokundurtmadı

İl ziyaretlerine devam eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dünkü programını Çorum'a ayırdı. Çorum'da ilk olarak kentteki sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelen Kemal Kılıçdaroğlu ardından ise Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek iş insanları ile bir araya geldi.

Muhtarlarla yapmış olduğu görüşmenin ardından sokakta vatandaşlarla bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu esnada çocukları ile sokakta olan bir vatandaşa yönelerek selam verdi. Ancak sonrasında yaşanan gelişmeler sosyal medyayı salladı.

ÇORUM'DA KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA BÜYÜK ŞOK: ÖNCE ÇOCUKLARIMA DOKUNMA DEDİ, ARKASINDAN HAYDİ YÜRÜ DİYE SESLENDİ!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yanında çocukları ile sokakta bulunan bir kadına yönelerek "Nasılsınız, iyimisiniz?" diye yaklaşması ile beraber vatandaşın verdiği "sağol, çocuğuma dokunma" yanıtı ile büyük şok yaşadı. Çocuklarına yaklaşmasına izin vermeyen kadının tepkisi üzerine Kemal Kılıçdaroğlu geri döndü.

çorumda-tepki-1

Kemal Kılıçdaroğlu'nun kadının sözlerine hiçbir tepki vermezken kadının CHP lideri Kılıçdaroğlu arkasından "hadi yürü, yürü" diye bağırması ise sosyal medyada büyük tepki gördü. Kadının sözleri ve tavrı sosyal medyada "terbiyesiz" tagı ile yoğun bir şekilde eleştirilirken Kemal Kılıçdaroğlu tarafından takınan tavır ise büyük takdir topladı.

çorumda-tepki-2

Yapılan paylaşımların büyük çoğunluğunda CHP seçmeni tarafından Kemal Kılıçdaroğlu'na destek verildi. Kemal Kılıçdaroğlu ise oluşan yoğun tepkilere rağmen konu hakkında bir açıklamada bulunmadı.

çorumda-tepki-3

Kemal Kılıçdaroğlu erken seçim hazırlığı olarak isimlendirilen il gezileri ile Türkiye'yi gezerek iş dünyasından isimler ve vatandaşlarla bir araya geliyordu.

SONRAKİ HABER