Kira Zammına Sinirlenen Kiracı, Canlı Yayında Satırla Dehşet Saçtı!

Antalya'da ev sahibinin kiraya zam yapmasını kabullenemeyen şahıs, eline aldığı satır ile apartmanda korku dolu anlar yaşattı. Şahıs, o anlarda sosyal medyada canlı yayındaydı.

Gündem 11.01.2022 - 16:18 11.01.2022 - 16:18 Büşra Uluşen

Antalya'nın Serik ilçesinde ev sahibinin kiraya zam yapmasına sinirlenen kiracı, yurt dışında yaşayan ev sahibi ile telefonda kavga etti. 

Kira zammının geri alınmayacağını öğrenen kiracı, sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın açarak eline aldığı satırla, hem kendi oturduğu daireni duvarlarına hem de apartman asansörü, camları ve güvenlik kameralarına saldırdı. 

KİRA ZAMMINA SİNİRLENDİ, SATIRLA APARTMANA SALDIRDI

Antalya'nın Serik ilçesinde yurt dışındaki ev sahibiyle telefonda görüşen kiracı, kiraya zam yapılacağını öğrenince cinnet getirdi. 

kira zammına sinirlenen

Kira zammını öğrenince çileden çıkan E.E, sosyal medya hesabından canlı yayın açarak satırla hem oturduğu evin duvarlarına hem de apartmana zarar verdi. Güvenlik kameraları, camlar ve asansöre büyük tahribat veren kiracıyı kimse durduramadı. 

Canlı yayında yüksek sesle hakaret dolu kelimeler sarf eden E.E'yi apartman sakinleri polise ihbar etti. Olayın yaşandığı apartmana gelen polis ekipleri, şahsı gözaltına aldı. Karakola götürülen şahıs, ifadesi alındıktan sonra savcılığa sevk edildiği öğrenildi. 

Öte yandan apartman sahibi ve sakinleri dehşet saçan kiracıdan şikayetçi oldu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@