Kirasını Peşin Ödeyen Şarkıcı Sahte Emlak İlanı Kurbanı! Ebru Elver Kimdir?

İstanbul'da 6 aylık kirasını peşin ödeyerek ev kiralayan şarkıcı Ebru Elver, sahte emlak ilanı kurbanı oldu. Ünlü şarkıcı hem parasından oldu hem de evsiz kaldı.

Emlak Magazin 09.02.2022 - 16:15 09.02.2022 - 16:15 Büşra Uluşen

Şarkıcı Ebru Elver farklı bir daireye taşınmak için ev aramaya başladığı sırada bir emlak sitesi ile karşılaştı. Emlak sitesinde Kadıköy Moda'da gördüğü evi kiralamak için A.T ile görüşen şarkıcı, bu kişiyle birlikte evi görmeye gitti. 

EVİN İÇİNDEN BAŞKA BİRİ ÇIKTI!

Tuttuğu evin 6 aylık kirasını peşin ödeyen Ebru Elver, yaklaşık 10 gün sonra evini tekrar görmek için anahtarı deliğe taktığında hayatının şokunu yaşadı. İçeriden başka birinin kapıyı açıp '' Burası benim evim '' demesi üzerine şaşkınlıkla kapıdan geri dönen ünlü şarkıcı, evi kiralayan kişiye de ulaşamadı. 

ebru elver emlak dolandırıcılığı

6 AYLIK KİRAYI PEŞİN ÖDEMİŞ!

Kiraladığını sandığı dairenin 30 bin lira değerindeki 6 aylık kirayı peşin ödediğini söyleyen Elver, emlak dolandırıcılığına maruz kalan Ebru Elver, evi görmeye gittiğinde tadilat olduğunu ve bu nedenle kira miktarını bile düşürdüklerini söyleyerek, kontratı yapıp imzaları attıktan sonra peşin kirayı verdiğini ifade etti. 

Günler sonra evi yeniden görmek isteyen şarkıcı, içeride başka bir kiracının olduğunu öğrenince hem evsiz kaldı hem de 30 bin lira dolandırıldı. Evi kiralayan kişiye de ulaşamayan şarkıcı, kişinin kendisini arayıp parayı geri vereceğini söylediğini ancak daha sonra ortalıktan kaybolduğunu belirtti. 

ebru elver emlak dolandırıcılığı 2

EBRU ELVER KİMDİR?

Şarkıcı Ebru Elver 20 Ocak 1980 tarihinde doğmuştur. 42 yaşında olan şarkıcı Taksim'de bazı mekanlarda sahne alarak müzik hayatına başlamıştır. 2 albümü bulunan şarkıcı daha önce yaptığı açıklamalarda gündeme gelmişti. Son olarak sahte emlak ilanı üzerinden dolandırılmasıyla tekrar gündeme geldi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@