KOLİN İnşaat Sahibi Naci Koloğlu'na Çıktığı İddia Edilen 70 Milyon TL Milli Piyango Büyük İkramiyesi Ne Olacak?

Yılbaşı Milli Piyango büyük ikramiye tutarı 70 milyon lira halen sahibini bekliyor. Peki, yılbaşı büyük ikramiye sahibi belli oldu mu, 70 milyon talihlisi kim?

EMLAK MAGAZİN 08.07.2019 - 19:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Yılbaşı Milli Piyango büyük ikramiye tutarı 70 milyon lira halen sahibini bekliyor. Peki, yılbaşı büyük ikramiye sahibi belli oldu mu, 70 milyon talihlisi kim?

Dr. Adnan Selçuk Mızraklı tarafından yapılan paylaşım ile 70 milyon liralık büyük yılbaşı ikramiyesi Türkiye'nin gündemine oturmuştu. 70 Milyon Talihlisi Parasını Aldı Mı?Hayır, aradan geçen 7 aylık süreye rağmen Milli Piyango talihlisi halen biletine isabet eden büyük ikramiyeyi almadı. Bileti alan kişinin kaybettiği ya da kendisine çıkmadığını düşünerek kontrol etmeden atmış olabileceği iddiaları gündemde. 70 Milyon İkramiye Kolin İnşaat Sahibine Mi Çıktı?Ortaya atılan iddiaların kamuoyunda büyük tartışmalara neden olması sonucunda Kolin İnşaat konu hakkında açıklama yayımlamak zorunda kalmış ve biletin Naci Koloğlu tarafından iddialarını yalanlamıştı. 

Kolin İnşaat tarafından konu hakkında yapılan mecburi açıklamada "Naci Koloğlu'nun hayatında hiç milli piyango bileti almadığını" duyurdu. Milli Piyango İdaresi de konu hakkında yapmış olduğu açıklama ile iddiaları reddetmişti.Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan açıklamada "Bazı basın yayın organları ve internet siteleri ile sosyal medyada, 70 milyon liralık yılbaşı piyango özel çekilişi büyük ikramiyesiyle ilgili asılsız haberlere yer verildiği görülmüş olup, konuyla ilgili olarak aşağıdaki bilgilendirmenin yapılması zaruri görülmüştür.31/12/2018 tarihli yılbaşı özel çekilişinde 70 milyon liralık büyük ikramiye Kadıköy Şubemize sevk edilen ve bu şubemizce de Ali ÖZÇALIMLI isimli bayimize satılan 7615536 numaralı tam bilete isabet etmiş olup, söz konusu biletin talihlisi ikramiyesini almak üzere henüz İdaremize başvuruda bulunmamış ve ikramiye ödemesi yapılmamıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."Yılbaşı Büyük İkramiyesi Kime Çıktı?70 milyon liralık büyük ikramiye halen sahibini beklerken ikramiyenin kime çıktığı hala gizemini koruyor. 20 sene sonra ilk kez tam bilete isabet eden milli piyango yılbaşı büyük ikramiyesi 2019 yılının sonuna kadar alınmazsa hazineye devredilecek ve para devletin kasasına girecek. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@