Komşu Cinneti: 1 Ay Önce Bıçakla Yaraladığı Komşusunu Pompalı Tüfekle Öldürdü!

Sarıyer'de iki komşu arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. İddialara göre komşusunu daha önce bıçakla yaralayan saldırgan bu sefer pompalı tüfekle öldürdü.

Gündem 20.12.2021 - 15:58 20.12.2021 - 15:58 Gülcan Özer

Sarıyer Kumköy Kilyos Caddesi'nde bulunan müstakil evde yaşayan iki kapı komşusu arasında tartışma yaşandı. Birbirlerine kapı komşusu olan müstakil evde oturan iki komşunun ortak avluyu kulandıkları, bu nedenle tartışma yaşadıkları belirtilirken 52 yaşındaki İ.A.'nın daha önce de komşusu 24 yaşındaki A.S.'yi bıçakla yaraladığı iddia edildi. 

Alkollü olduğu iddia edilen 52 yaşındaki yaşlı adamın yaşanan tartışma sonrasında evine giderek pompalı tüfeğini aldığını ve tartışma yaşadığı komşusuna pompalı tüfekle kurşun yağdırdığı öğrenildi. Silah seslerini duyan komşuların ihbar üzerine olay yerine Jandarma ekipleri ve sağlık görevlileri gönderildi. 

DAHA ÖNCE BIÇAKLIDIĞI KOMŞUSU BU SEFER CANINI ALDI! 

İstanbul Sarıyer'de yaşanan komşu kavgasında kan aktı. İki komşunun ortak kullandıkları avlu nedeni ile aralarında husumet oluştuğu, daha önce yaşanan kavgada 52 yaşındaki yaşlı adamın komşusunu bıçakla yaraladığı belirtildi. 

komşu cinneti

İki kapı komşusu dün akşam saatlerinde bir kere daha avlunun ortak kullanımı konusunda tartışma yaşarken kavga sonrasında evine giden yaşlı adamın bu sefer evinden aldığı pompalı tüfekle komşusuna ateş açtığı belirtildi. Yaşanan olaydan sonra yaşlı adamın kalabalıktan yararlanarak olay yerinden kaçtığı belirlenirken sağlık ekiplerinin uzun uğraşlarına rağmen A.S.'nin hayatını kaybetti açıklandı. Jandarma ekipleri olay yerinden kaçan yaşlı adamı aramaya devam ederken olaya tanık olan komşuların ilk ifadeleri alındı. Olay yeri inceleme ekipleri avluda uzun süre incelemede bulunurken hayatını kaybeden A.S.'nin cenazesi için inceleme yapılmak üzere Adli Tıp'a kaldırıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@