Komşu Olan İrem Derici ile Lerzan Mutlu Arasında Gürültü ve Yüksek Sesli Müzik Kavgası!

Aynı binada altlı üstlü komşu olarak oturan Lerzan Mutlu ile İrem Derici arasında yüksek sesli müzik dinleme ve gürültü kavgası yaşandı. İrem Derici'nin sabaha kadar yüksek sesli müzik dinlediğini iddia eden Lerzan Mutlu sosyal medya üzerinden isyan etti.

EMLAK MAGAZİN 03.07.2021 - 16:25 03.07.2021 - 16:25 Emlak 365

Komşular arasında en sık yaşanan kavga nedenleri arasında ilk sıralarda yer alan gürültü şikayeti bu sefer Lerzan Mutlu ile İrem Derici'yi karşı karşıya getirdi. İrem Derici ile altlı üstlü oturan Lerzan Mutlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla üst kat komşusu olan İrem Derici'yi sabaha kadar yüksek sesle müzik dinlemekle itham etti. 

LERZAN MUTLU SABAH 4'TE İSYAN ETTİ: VİLLA MI BURASI?

Daha önce İrem Derici'nin Lerzan Mutlu'dan evde topuklu ayakkabı ile dolaştığı iddiası ile şikayetçi olması ile gündeme gelen iki komşu bu seferde yüksek sesle müzik dinleme kavgasına tutuştu. Lerzan Mutlu bir alt katında yer alan çarpraz dairede oturan İrem Derici'yi yüksek sesle müzik dinlediği için uyardı. Önce Derici'yi aradığını, sonrasında ise WhatsApp üzerinden mesaj attığı belirten Lerzan Mutlu "İremciğim uyuyamıyoruz. Evde müziği bu saatte kapasan mı artık!!! Bangır Bangır!!! Whats App'ı okundu yapmazsın sen buradan yazayım dedim. Sabah saat 04:00' diyerek instagram hesabından ünlü şarkıcıyı etiketleyerek paylaşımda bulundu. 

Binanın güvenlik görevlisine haber verdiklerini ancak İrem Derici'nin güvenlik görevlisine de kapısını açmadığını dile getiren Mutlu "Asla ilk değil. Yeter. Güvenlik kapıyı çalıyo kimseye kapıyı açmıyorsun. Ve biz bu saate kadar uyanık. Daha önce Whats App'a cevap vermediğin için buradan yazıyorum. 

Bana yakışır mı polis çağırmak komşuma! Yakışmaz, ama zorluyorsunuz bu ne delireceğim. Hala susmadı müzik. Müzik hala açık çıldıracağım. Ben hayatımda böyle bir saygısızlık görmedim. Saat 06:45" yazarak büyük tepki gösterdi. İddialar hakkında ise Lerzan Mutlu araç sürerken açmış olduğu İnstagram canlı yayını ile 2018 senesinden bu yana telefonla konuşmadığını, zaten kimsenin kendisini kara kaşına kara gözüne aramadığını, hep birşeyler istemek için aradıklarını belirterek videonun sonunda ise küfürlü bir cümle kurdu. 

Üstü kapalı olarak Lerzan Mutlu'ya yanıt veren İrem Derici, İzmir Alaçatı'ya gittiğini belirtirken iki komşu arasındaki sıcak savaşın ne getireceğini ilerleyen günler gösterecek. Sosyal medyada Lerzan Mutlu'nun paylaşımları kısa sürede yorum yağmuruna tutulurken iki tarafın hayranları da sosyal medyada karşı karşıya geldi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@