Kripto Para İntiharı: 22 Yaşındaki Üniversite Öğrencisinin İbretlik Mektubu Gözyaşlarına Boğdu

İstanbul Kağıthane'de intihar ettiği iddia edilen üniversite öğrencisinin geride bıraktığı mektup okuyanları göz yaşlarına boğdu.

Gündem 24.01.2022 - 12:37 24.01.2022 - 12:37 Gülcan Özer

Son dönemde yaşamış olduğu sert düşüş ile yatırımcılarına büyük kayıplar yaşatan kripto para birimleri ne yazık ki üzücü olaylar yaşanmasına da neden oluyor. Geride bıraktığımız günlerde bitcoin'de büyük paralar kaybettiği için psikolojisinin bozulduğu iddia edilen bir kişi eşini vurduktan sonra aynı silahla intihar ederek hayatına son vermişti. 

Dün ise İstanbul'da yine kripto para piyasasında para kaybettiği öne sürülen bir üniversite öğrencisi oturdukları apartmanın camından atlayarak hayatına son verdi. 22 yaşındaki üniversite gencinin geride bıraktığı mektup okuyanları göz yaşına boğarken kripto para piyasasına girmek isteyenlere ibret verici satırları ile dikkat çekti. 

İSTANBUL'DA KRİPTO PARA İNTİHARI: 22 YAŞINDAKİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ İNTİHAR ETTİ! 

Dün akşam saatlerinde 21:00 sularında meydana gelen olayda 5 katlı bir binanın 3. katından düşen kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Akşam sularında yaşanan olayda komşuların ihbarı ile olay yerine gelen sağlık görevlileri genç üniversite öğrencisinin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. 

Olayın yaşandığı sırada 22 yaşındaki gencin evde tek başına olduğu ve sosyal medya hesabı üzerinden intihar mektubu bıraktığı öğrenildi. Gencin yazdığı mektubunda öldükten sonra ölümünün altında başka nedenler aranmaması için bu notu yazdığını, babasından özür dilediği, kendinden nefret ettiğini belirtmesi okuyanları göz yaşlarına boğdu. 

M.S. yazdığı mektubunda "Yaptığım hatanın sonucu ile karşılaşacak cesaretim yok. Hem korku duyuyorum hem hem bencilim. Çok daha farklı olabilirdi. Bilen bilir ben zeki çocuğumdur. Belki vatan için, dünya için bir işin ucundan tutup bir işe yarayabilirdim ama kendi aptallığım yüzünden olmayacak" ifadelerine yer verirken gencin kripto para piyasasında para kaybettiği için intihar ettiği iddia edildi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@