Kurban Bayramında Ormanda Kaybolmuştu! Tıp Öğrencisinin Ölüm Nedeni Belli Oldu

Kurban bayramında kaçan kurbanlık koyunu takip etmek için ormanlık alan giden daha sonra cansız bedenine ulaşılan genç üniversite öğrencisinin ölüm nedeni belli oldu.

Gündem 26.07.2021 - 16:13 26.07.2021 - 16:13 Mustafa KARAGÖZ

Ankara'da kurban bayramının ilk gününde genç üniversite öğrencisi ormanda kaybolmuştu. Dedesiyle birlikte kurban kesmek isteyen genç kurbanlık koyunun kaçmasıyla ormanda koyunu aramaya başlamıştı. Daha sonra ormanda kaybolan genç 3 gün boyunca aranmıştı. 

CANSIZ BEDENİ BULUNMUŞTU

Tıp öğrencisi olan 20 yaşındaki gencin cansız bedeni arama çalışmaları sonunda dere yanında bulunmuştu. Bedeninde herhangi bir darp izi olmayan ayrıca eşyaları da üzerinde bulunan gencin ölüm nedeni merak ediliyordu. Gerçekleştirilen otopsi sonrası gencin ölüm nedeni belli oldu. 

Otopsi sonrası hazırlanan ilk rapora dair detaylar basında yer aldı. Ankara Adli Tıp Kurumunda yapılan ilk incelemede 19 yaşındaki tıp öğrencisi Onur Alp Eker'in vücudunda çok sayıda iğne izi ve şişlikler olduğu belirlendi. Raporda meydana gelen şişliklerin arı sokması nedeniyle oluştuğu öğrenildi. Genç öğrencinin ölüm nedeninin arı sokması olup olmadığı araştırılıyor. 

Kesin Ölüm Nedeni

Söz konusu incelemelerin ardından genç üniversite öğrencisinden alınan numunelerin İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildiği bildirildi. Burada gerçekleştirilecek kapsamlı araştırmalar sonunda ise Onur Eker'in kesin ölüm nedeni ortaya çıkacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@